Otel Fiori Urla

Zdjęcie: Kadı · CC BY 4.0 · Wikimedia Commons

Lotnisko Izmir Adnan Menderes → hotel Otel Fiori Urla: prywatna taksówka i transfer

Rejon: Urla, około 45 km i 45 min od terminalu. Prywatne auto pod drzwi hotelu, cena z góry, gotówką u kierowcy.

  • od €55
  • Stała cena
  • Bezpłatne anulowanie
  • Płatność w pojeździe

Najważniejsze

Hotel Otel Fiori Urla – ok. 45 km od lotniska ADB (Lotnisko Izmir Adnan Menderes), około 45 min autem. W Trinktaxi najtańsze auto to Economy (maks. 3 os.), od €55 w jedną stronę; VIP Sprinter zabiera do 16 os. za €90. Kierowcy płacisz cenę z rezerwacji.

Trasa
Lotnisko Izmir Adnan Menderes (ADB) → Otel Fiori Urla, Urla
Odległość
~45 km
Czas przejazdu
~45 min
Cena
od €55 w jedną stronę · €110 tam i z powrotem (za pojazd)
Pojazdy
Economy €55 (Pasażerów: 3) · First Class €60 (Pasażerów: 6) · VIP Sprinter €90 (Pasażerów: 16)
Usługa
Prywatne auto, kierowca z tabliczką, śledzenie lotu, bezpłatne anulowanie do 24 h
Powrót na lotnisko
wyjazd z hotelu 2 h 45 min (krajowy) / 3 h 45 min (międzynarodowy) przed odlotem

Hotel Otel Fiori Urla: ceny za auto

Ceny za auto według stawki dla rejonu Urla. Powrót liczony jest za każdy kierunek.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
W jedną stronę
€55
Tam i z powrotem
€110
Zarezerwuj
First Class

First Class

  • 6
  • 6
W jedną stronę
€60
Tam i z powrotem
€120
Zarezerwuj
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
W jedną stronę
€90
Tam i z powrotem
€180
Zarezerwuj

Ile płaci każdy pasażer

Trinktaxi liczy cenę za auto – im więcej osób jedzie razem, tym taniej na głowę. Kwoty zakładają, że wszystkie miejsca są zajęte.

AutoMiejscaNa osobę, w jedną stronęNa osobę, w obie strony
Economy 3 €18,33 €36,67
First Class 6 €10 €20
VIP Sprinter 16 €5,63 €11,25

Najkorzystniej dla pełnej grupy: VIP Sprinter, około €5,63 na osobę w jedną stronę.

Wskazówki Trinktaxi dla tej trasy

  • Podaj numer lotu przy rezerwacji – dzięki temu kierowca śledzi godzinę lądowania.
  • Zaplanuj około 45 min na 45 km; nawet w korku cena się nie zmienia.
  • W drodze powrotnej wyjedź 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym.
  • Miej przy sobie euro w gotówce dla kierowcy – online nic nie pobieramy.

Gdzie leży hotel

Otel Fiori Urla stoi przy ulicy Atay w mieszkalnej dzielnicy Yeni w Urla, w samym mieście, a nie na wybrzeżu. Muzeum Necatiego Cumalıego jest kilka minut pieszo, a Arkas Art Urla, kopiec Limantepe i plaża Kum Denizi niedaleko samochodem. W pobliżu znajdziesz też Narımor Urla Butik Otel, The Mint Hotel Urla i Hotel Luta Urla, wszystkie w zasięgu krótkiego spaceru.

Lądujesz w Izmirze późno w nocy? Podaj numer lotu przy rezerwacji. Kierowca śledzi lot, uwzględnia ewentualne opóźnienie i czeka w hali przylotów z tabliczką z nazwiskiem, a potem zawozi Cię prosto pod drzwi hotelu za stałą cenę.

  • Adres: Yeni Mah., Atay Sk. No:26, 35430 Urla/İzmir
  • Rejon: Urla
  • Do lotniska: Ok. 45 km · 45 min
  • od €55 · w jedną stronę

W pobliżu hotelu

Odległości w linii prostej; czas pieszo jest szacunkowy.

MiejsceOdległośćPieszo
Muzeum Necatiego Cumalı 330 m 5 min pieszo
Arkas Art Urla 2,8 km samochodem
Starożytne miasto Klazomenaj 4,6 km samochodem
Plaża Kum Denizi 4,8 km samochodem
Kopiec Limantepe 4,8 km samochodem
Marina Urla 4,9 km samochodem
Mosty karawanowe w İçmeler 7,0 km samochodem
Drugi port w Güzelbahçe 10,5 km samochodem

Hotel Otel Fiori Urla → Lotnisko Izmir Adnan Menderes: taksówka na wylot

Z hotelu do terminalu jedzie się około 45 min. Wyjedź co najmniej 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym, w szczycie sezonu trochę wcześniej.

Krajowy2 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem
Międzynarodowy3 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem

O co pytają nas podróżni

Krótkie odpowiedzi o przejeździe Lotnisko Izmir Adnan Menderes – Otel Fiori Urla.

Ile trwa przejazd: Lotnisko Izmir Adnan Menderes – hotel Otel Fiori Urla?

Hotel Otel Fiori Urla leży w rejonie Urla, ok. 45 km od lotniska – około 45 min przy normalnym ruchu. Korki ani opóźniony lot nie zmieniają ceny.

Ile kosztuje auto do hotelu Otel Fiori Urla?

Za auto, nie za osobę. W jedną stronę: Economy €55 (Pasażerów: 3), First Class €60 (Pasażerów: 6), VIP Sprinter €90 (Pasażerów: 16). Opłaty drogowe, podatki i powitanie z tabliczką w cenie.

Trinktaxi Lotnisko Izmir Adnan Menderes – Otel Fiori Urla: czy to zwykła taksówka?

To taksówka zamawiana z wyprzedzeniem: prywatne auto tylko dla Twojej grupy, na trasie Lotnisko Izmir Adnan Menderes – Otel Fiori Urla od drzwi do drzwi. Nie ma taksometru – cena od €55 za auto jest ustalana przy rezerwacji, a bagaż czy korki jej nie podnoszą.

Czy zatrzymacie się pod samym hotelem Otel Fiori Urla?

Tak – kierowca zatrzymuje się przy wejściu do hotelu (Yeni Mah., Atay Sk. No:26, 35430 Urla/İzmir). Jeśli wjazd jest akurat zamknięty, wysiądziesz w najbliższym dostępnym miejscu.

Kiedy wyjechać z hotelu Otel Fiori Urla? (lotnisko: Lotnisko Izmir Adnan Menderes)

Jazda trwa około 45 min. Wyjedź co najmniej 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym. „Dodaj powrót” rezerwuje oba kierunki naraz.

Jakie auto dla dużej grupy? (kierunek: Otel Fiori Urla)

Największa opcja na tej trasie (Otel Fiori Urla) to VIP Sprinter: do 16 pasażerów za €90 w jedną stronę. Formularz pokazuje tylko auta pasujące do Twojej grupy.

Co jest w pobliżu hotelu Otel Fiori Urla?

Najbliżej hotelu: Muzeum Necatiego Cumalı (330 m, 5 min pieszo), Arkas Art Urla (2,8 km) i Starożytne miasto Klazomenaj (4,6 km). Odległości w linii prostej.