Aida Hotel Çıralı

Zdjęcie: Oystercard · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Lotnisko Antalya → hotel Aida Hotel Çıralı: prywatna taksówka i transfer

Rejon: Olimpos, około 81 km i 1 h 20 min od terminalu. Prywatne auto pod drzwi hotelu, cena z góry, gotówką u kierowcy.

  • od €95
  • Stała cena
  • Bezpłatne anulowanie
  • Płatność w pojeździe

Najważniejsze

Hotel Aida Hotel Çıralı – ok. 81 km od lotniska AYT (Lotnisko Antalya), około 1 h 20 min autem. W Trinktaxi najtańsze auto to Economy (maks. 3 os.), od €95 w jedną stronę; VIP Sprinter zabiera do 16 os. za €200. Kierowcy płacisz cenę z rezerwacji.

Trasa
Lotnisko Antalya (AYT) → Aida Hotel Çıralı, Olimpos
Odległość
~81 km
Czas przejazdu
~1 h 20 min
Cena
od €95 w jedną stronę · €190 tam i z powrotem (za pojazd)
Pojazdy
Economy €95 (Pasażerów: 3) · First Class €140 (Pasażerów: 6) · VIP Sprinter €200 (Pasażerów: 16)
Usługa
Prywatne auto, kierowca z tabliczką, śledzenie lotu, bezpłatne anulowanie do 24 h
Powrót na lotnisko
wyjazd z hotelu 3 h 30 min (krajowy) / 4 h 30 min (międzynarodowy) przed odlotem

Hotel Aida Hotel Çıralı: ceny za auto

Ceny za auto według stawki dla rejonu Olimpos. Powrót liczony jest za każdy kierunek.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
W jedną stronę
€95
Tam i z powrotem
€190
Zarezerwuj
First Class

First Class

  • 6
  • 6
W jedną stronę
€140
Tam i z powrotem
€280
Zarezerwuj
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
W jedną stronę
€200
Tam i z powrotem
€400
Zarezerwuj

Ile płaci każdy pasażer

Trinktaxi liczy cenę za auto – im więcej osób jedzie razem, tym taniej na głowę. Kwoty zakładają, że wszystkie miejsca są zajęte.

AutoMiejscaNa osobę, w jedną stronęNa osobę, w obie strony
Economy 3 €31,67 €63,33
First Class 6 €23,33 €46,67
VIP Sprinter 16 €12,50 €25

Najkorzystniej dla pełnej grupy: VIP Sprinter, około €12,50 na osobę w jedną stronę.

Wskazówki Trinktaxi dla tej trasy

  • Podaj numer lotu przy rezerwacji – dzięki temu kierowca śledzi godzinę lądowania.
  • Zaplanuj około 1 h 20 min na 81 km; nawet w korku cena się nie zmienia.
  • W drodze powrotnej wyjedź 3 h 30 min przed lotem krajowym i 4 h 30 min przed międzynarodowym.
  • Miej przy sobie euro w gotówce dla kierowcy – online nic nie pobieramy.

Gdzie leży hotel

Aida Hotel Çıralı stoi przy Çıralı Sokak w Ulupınar, w części wioski, gdzie skupia się większość małych hoteli. Do plaży Çıralı jest zaledwie kilka minut pieszo, co ułatwia organizację dni na plaży, zwłaszcza z dziećmi. Starożytne miasto Olympos i płomienie Chimery w Yanartaş są niedaleko samochodem. Sąsiadami przy tej samej uliczce są m.in. Alicra Hotel Çıralı, Arcadia Hotel Çıralı i Mercan Bungalow.

Podróżujesz z maluchami? Przy rezerwacji dodaj z listy dodatków nosidełko lub fotelik dziecięcy. Będzie już zamontowany, gdy kierowca Was powita, więc cały przejazd z lotniska do Aida Hotel Çıralı będzie bezpieczny i wygodny dla najmłodszych pasażerów.

  • Adres: Ulupınar, Çıralı Sokak, 07982 Kemer/Antalya
  • Rejon: Olimpos
  • Do lotniska: Ok. 81 km · 1 h 20 min
  • od €95 · w jedną stronę

W pobliżu hotelu

Odległości w linii prostej; czas pieszo jest szacunkowy.

MiejsceOdległośćPieszo
Plaża Çıralı 440 m 6 min pieszo
Starożytne miasto Olympos 1,2 km 16 min pieszo
Płomienie Chimery (Yanartaş) 3,4 km samochodem

Hotel Aida Hotel Çıralı → Lotnisko Antalya: taksówka na wylot

Z hotelu do terminalu jedzie się około 1 h 20 min. Wyjedź co najmniej 3 h 30 min przed lotem krajowym i 4 h 30 min przed międzynarodowym, w szczycie sezonu trochę wcześniej.

Krajowy3 h 30 minwyjazd z hotelu przed wylotem
Międzynarodowy4 h 30 minwyjazd z hotelu przed wylotem

O co pytają nas podróżni

Krótkie odpowiedzi o przejeździe Lotnisko Antalya – Aida Hotel Çıralı.

Ile trwa przejazd: Lotnisko Antalya – hotel Aida Hotel Çıralı?

Hotel Aida Hotel Çıralı leży w rejonie Olimpos, ok. 81 km od lotniska – około 1 h 20 min przy normalnym ruchu. Korki ani opóźniony lot nie zmieniają ceny.

Ile kosztuje auto do hotelu Aida Hotel Çıralı?

Za auto, nie za osobę. W jedną stronę: Economy €95 (Pasażerów: 3), First Class €140 (Pasażerów: 6), VIP Sprinter €200 (Pasażerów: 16). Opłaty drogowe, podatki i powitanie z tabliczką w cenie.

Trinktaxi Lotnisko Antalya – Aida Hotel Çıralı: czy to zwykła taksówka?

To taksówka zamawiana z wyprzedzeniem: prywatne auto tylko dla Twojej grupy, na trasie Lotnisko Antalya – Aida Hotel Çıralı od drzwi do drzwi. Nie ma taksometru – cena od €95 za auto jest ustalana przy rezerwacji, a bagaż czy korki jej nie podnoszą.

Czy zatrzymacie się pod samym hotelem Aida Hotel Çıralı?

Tak – kierowca zatrzymuje się przy wejściu do hotelu (Ulupınar, Çıralı Sokak, 07982 Kemer/Antalya). Jeśli wjazd jest akurat zamknięty, wysiądziesz w najbliższym dostępnym miejscu.

Kiedy wyjechać z hotelu Aida Hotel Çıralı? (lotnisko: Lotnisko Antalya)

Jazda trwa około 1 h 20 min. Wyjedź co najmniej 3 h 30 min przed lotem krajowym i 4 h 30 min przed międzynarodowym. „Dodaj powrót” rezerwuje oba kierunki naraz.

Jakie auto dla dużej grupy? (kierunek: Aida Hotel Çıralı)

Największa opcja na tej trasie (Aida Hotel Çıralı) to VIP Sprinter: do 16 pasażerów za €200 w jedną stronę. Formularz pokazuje tylko auta pasujące do Twojej grupy.

Co jest w pobliżu hotelu Aida Hotel Çıralı?

Najbliżej hotelu: Plaża Çıralı (440 m, 6 min pieszo), Starożytne miasto Olympos (1,2 km, 16 min pieszo) i Płomienie Chimery (Yanartaş) (3,4 km). Odległości w linii prostej.