Champion Holiday Village

Zdjęcie: Павлуша · CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Lotnisko Antalya → hotel Champion Holiday Village: prywatna taksówka i transfer

Rejon: Beldibi, około 38 km i 40 min od terminalu. Prywatne auto pod drzwi hotelu, cena z góry, gotówką u kierowcy.

  • od €45
  • Stała cena
  • Bezpłatne anulowanie
  • Płatność w pojeździe

Najważniejsze

Hotel Champion Holiday Village – ok. 38 km od lotniska AYT (Lotnisko Antalya), około 40 min autem. W Trinktaxi najtańsze auto to Economy (maks. 3 os.), od €45 w jedną stronę; VIP Sprinter zabiera do 16 os. za €75. Kierowcy płacisz cenę z rezerwacji.

Trasa
Lotnisko Antalya (AYT) → Champion Holiday Village, Beldibi
Odległość
~38 km
Czas przejazdu
~40 min
Cena
od €45 w jedną stronę · €90 tam i z powrotem (za pojazd)
Pojazdy
Economy €45 (Pasażerów: 3) · First Class €50 (Pasażerów: 6) · VIP Sprinter €75 (Pasażerów: 16)
Usługa
Prywatne auto, kierowca z tabliczką, śledzenie lotu, bezpłatne anulowanie do 24 h
Powrót na lotnisko
wyjazd z hotelu 2 h 45 min (krajowy) / 3 h 45 min (międzynarodowy) przed odlotem

Hotel Champion Holiday Village: ceny za auto

Ceny za auto według stawki dla rejonu Beldibi. Powrót liczony jest za każdy kierunek.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
W jedną stronę
€45
Tam i z powrotem
€90
Zarezerwuj
First Class

First Class

  • 6
  • 6
W jedną stronę
€50
Tam i z powrotem
€100
Zarezerwuj
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
W jedną stronę
€75
Tam i z powrotem
€150
Zarezerwuj

Ile płaci każdy pasażer

Trinktaxi liczy cenę za auto – im więcej osób jedzie razem, tym taniej na głowę. Kwoty zakładają, że wszystkie miejsca są zajęte.

AutoMiejscaNa osobę, w jedną stronęNa osobę, w obie strony
Economy 3 €15 €30
First Class 6 €8,33 €16,67
VIP Sprinter 16 €4,69 €9,38

Najkorzystniej dla pełnej grupy: VIP Sprinter, około €4,69 na osobę w jedną stronę.

Wskazówki Trinktaxi dla tej trasy

  • Podaj numer lotu przy rezerwacji – dzięki temu kierowca śledzi godzinę lądowania.
  • Zaplanuj około 40 min na 38 km; nawet w korku cena się nie zmienia.
  • W drodze powrotnej wyjedź 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym.
  • Miej przy sobie euro w gotówce dla kierowcy – online nic nie pobieramy.

Gdzie leży hotel

Champion Holiday Village to duża wioska wakacyjna stworzona z myślą o rodzinnym wypoczynku, położona przy Atatürk Caddesi, na odcinku wybrzeża między Beldibi a Göynük. Plaże Beldibi i plaża Göynük leżą w zasięgu krótkiej jazdy, podobnie jak schronisko skalne Beldibi – dobry cel rodzinnej wycieczki. Najbliższymi sąsiadami są Baia Salima Kemer i Balmy Foresta, a Zigana Hotel również jest zaledwie o krótki spacer.

Rodzice małych dzieci mogą przy rezerwacji dodać foteliki dla niemowląt i dzieci jako dodatki – zostaną zamontowane w samochodzie, zanim kierowca powita Was w hali przylotów. Wystarczy podać w rezerwacji wiek dzieci, aby przygotowano właściwy fotelik, a cała rodzina mogła ruszyć w drogę bez zwłoki.

  • Adres: Atatürk Caddesi
  • Rejon: Beldibi
  • Do lotniska: Ok. 38 km · 40 min
  • od €45 · w jedną stronę

W pobliżu hotelu

Odległości w linii prostej; czas pieszo jest szacunkowy.

MiejsceOdległośćPieszo
Plaże Beldibi 2,9 km samochodem
Plaża Göynük 3,3 km samochodem
Jaskinia Beldibi 4,0 km samochodem
Plaża Kargıcak 5,0 km samochodem
Plaża Büyük Çaltıcak 8,6 km samochodem
Plaża publiczna Kemer 9,3 km samochodem
Aquapark Kemer 11,3 km samochodem
Wieża Zegarowa w Kemer 11,8 km samochodem

Hotel Champion Holiday Village → Lotnisko Antalya: taksówka na wylot

Z hotelu do terminalu jedzie się około 40 min. Wyjedź co najmniej 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym, w szczycie sezonu trochę wcześniej.

Krajowy2 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem
Międzynarodowy3 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem

O co pytają nas podróżni

Krótkie odpowiedzi o przejeździe Lotnisko Antalya – Champion Holiday Village.

Ile trwa przejazd: Lotnisko Antalya – hotel Champion Holiday Village?

Hotel Champion Holiday Village leży w rejonie Beldibi, ok. 38 km od lotniska – około 40 min przy normalnym ruchu. Korki ani opóźniony lot nie zmieniają ceny.

Ile kosztuje auto do hotelu Champion Holiday Village?

Za auto, nie za osobę. W jedną stronę: Economy €45 (Pasażerów: 3), First Class €50 (Pasażerów: 6), VIP Sprinter €75 (Pasażerów: 16). Opłaty drogowe, podatki i powitanie z tabliczką w cenie.

Trinktaxi Lotnisko Antalya – Champion Holiday Village: czy to zwykła taksówka?

To taksówka zamawiana z wyprzedzeniem: prywatne auto tylko dla Twojej grupy, na trasie Lotnisko Antalya – Champion Holiday Village od drzwi do drzwi. Nie ma taksometru – cena od €45 za auto jest ustalana przy rezerwacji, a bagaż czy korki jej nie podnoszą.

Czy zatrzymacie się pod samym hotelem Champion Holiday Village?

Tak – kierowca zatrzymuje się przy wejściu do hotelu (Atatürk Caddesi). Jeśli wjazd jest akurat zamknięty, wysiądziesz w najbliższym dostępnym miejscu.

Kiedy wyjechać z hotelu Champion Holiday Village? (lotnisko: Lotnisko Antalya)

Jazda trwa około 40 min. Wyjedź co najmniej 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym. „Dodaj powrót” rezerwuje oba kierunki naraz.

Co jest w pobliżu hotelu Champion Holiday Village?

Najbliżej hotelu: Plaże Beldibi (2,9 km), Plaża Göynük (3,3 km) i Jaskinia Beldibi (4,0 km). Odległości w linii prostej.

Jakie auto dla dużej grupy? (kierunek: Champion Holiday Village)

Największa opcja na tej trasie (Champion Holiday Village) to VIP Sprinter: do 16 pasażerów za €75 w jedną stronę. Formularz pokazuje tylko auta pasujące do Twojej grupy.