Galeri Resort Hotel

Zdjęcie: Tanya Dedyukhina · CC BY 3.0 · Wikimedia Commons

Lotnisko Antalya → hotel Galeri Resort Hotel: prywatna taksówka i transfer

Rejon: Okurcalar, około 105 km i 1 h 45 min od terminalu. Prywatne auto pod drzwi hotelu, cena z góry, gotówką u kierowcy.

  • od €80
  • Stała cena
  • Bezpłatne anulowanie
  • Płatność w pojeździe

Najważniejsze

Hotel Galeri Resort Hotel – ok. 105 km od lotniska AYT (Lotnisko Antalya), około 1 h 45 min autem. W Trinktaxi najtańsze auto to Economy (maks. 3 os.), od €80 w jedną stronę; VIP Sprinter zabiera do 16 os. za €120. Kierowcy płacisz cenę z rezerwacji.

Trasa
Lotnisko Antalya (AYT) → Galeri Resort Hotel, Okurcalar
Odległość
~105 km
Czas przejazdu
~1 h 45 min
Cena
od €80 w jedną stronę · €160 tam i z powrotem (za pojazd)
Pojazdy
Economy €80 (Pasażerów: 3) · First Class €85 (Pasażerów: 6) · VIP Sprinter €120 (Pasażerów: 16)
Usługa
Prywatne auto, kierowca z tabliczką, śledzenie lotu, bezpłatne anulowanie do 24 h
Powrót na lotnisko
wyjazd z hotelu 3 h 45 min (krajowy) / 4 h 45 min (międzynarodowy) przed odlotem

Hotel Galeri Resort Hotel: ceny za auto

Ceny za auto według stawki dla rejonu Okurcalar. Powrót liczony jest za każdy kierunek.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
W jedną stronę
€80
Tam i z powrotem
€160
Zarezerwuj
First Class

First Class

  • 6
  • 6
W jedną stronę
€85
Tam i z powrotem
€170
Zarezerwuj
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
W jedną stronę
€120
Tam i z powrotem
€240
Zarezerwuj

Ile płaci każdy pasażer

Trinktaxi liczy cenę za auto – im więcej osób jedzie razem, tym taniej na głowę. Kwoty zakładają, że wszystkie miejsca są zajęte.

AutoMiejscaNa osobę, w jedną stronęNa osobę, w obie strony
Economy 3 €26,67 €53,33
First Class 6 €14,17 €28,33
VIP Sprinter 16 €7,50 €15

Najkorzystniej dla pełnej grupy: VIP Sprinter, około €7,50 na osobę w jedną stronę.

Wskazówki Trinktaxi dla tej trasy

  • Podaj numer lotu przy rezerwacji – dzięki temu kierowca śledzi godzinę lądowania.
  • Zaplanuj około 1 h 45 min na 105 km; nawet w korku cena się nie zmienia.
  • W drodze powrotnej wyjedź 3 h 45 min przed lotem krajowym i 4 h 45 min przed międzynarodowym.
  • Miej przy sobie euro w gotówce dla kierowcy – online nic nie pobieramy.

Gdzie leży hotel

Galeri Resort Hotel to hotel typu resort w Okurcalar, niewielkiej nadmorskiej miejscowości między Alanyą a Side na Riwierze Tureckiej. Stoi w tej części miejscowości, gdzie hotele leżą blisko siebie, więc Meryan Hotel, Delphin Deluxe Resort i Stella Beach Hotel są zaledwie kilka minut pieszo. Ta bliskość przydaje się, gdy znajomi lub krewni zarezerwowali pobyt w sąsiednim obiekcie i chcecie się spotkać podczas urlopu.

Przylatujesz późnym lub opóźnionym lotem? Podaj numer lotu przy rezerwacji. Kierowca śledzi Twój przylot na bieżąco, czeka w terminalu z tabliczką z nazwiskiem niezależnie od tego, kiedy faktycznie wylądujesz, a stała cena pozostaje taka sama mimo opóźnienia. Jeśli plany się zmienią, anulowanie jest bezpłatne.

  • Adres: Okurcalar, Alanya/Antalya
  • Rejon: Okurcalar
  • Do lotniska: Ok. 105 km · 1 h 45 min
  • od €80 · w jedną stronę

W pobliżu hotelu

Odległości w linii prostej; czas pieszo jest szacunkowy.

MiejsceOdległośćPieszo
Plaża İncekum 8,9 km samochodem

Hotel Galeri Resort Hotel → Lotnisko Antalya: taksówka na wylot

Z hotelu do terminalu jedzie się około 1 h 45 min. Wyjedź co najmniej 3 h 45 min przed lotem krajowym i 4 h 45 min przed międzynarodowym, w szczycie sezonu trochę wcześniej.

Krajowy3 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem
Międzynarodowy4 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem

O co pytają nas podróżni

Krótkie odpowiedzi o przejeździe Lotnisko Antalya – Galeri Resort Hotel.

Ile trwa przejazd: Lotnisko Antalya – hotel Galeri Resort Hotel?

Hotel Galeri Resort Hotel leży w rejonie Okurcalar, ok. 105 km od lotniska – około 1 h 45 min przy normalnym ruchu. Korki ani opóźniony lot nie zmieniają ceny.

Ile kosztuje auto do hotelu Galeri Resort Hotel?

Za auto, nie za osobę. W jedną stronę: Economy €80 (Pasażerów: 3), First Class €85 (Pasażerów: 6), VIP Sprinter €120 (Pasażerów: 16). Opłaty drogowe, podatki i powitanie z tabliczką w cenie.

Trinktaxi Lotnisko Antalya – Galeri Resort Hotel: czy to zwykła taksówka?

To taksówka zamawiana z wyprzedzeniem: prywatne auto tylko dla Twojej grupy, na trasie Lotnisko Antalya – Galeri Resort Hotel od drzwi do drzwi. Nie ma taksometru – cena od €80 za auto jest ustalana przy rezerwacji, a bagaż czy korki jej nie podnoszą.

Czy zatrzymacie się pod samym hotelem Galeri Resort Hotel?

Tak – kierowca zatrzymuje się przy wejściu do hotelu (Okurcalar, Alanya/Antalya). Jeśli wjazd jest akurat zamknięty, wysiądziesz w najbliższym dostępnym miejscu.

Kiedy wyjechać z hotelu Galeri Resort Hotel? (lotnisko: Lotnisko Antalya)

Jazda trwa około 1 h 45 min. Wyjedź co najmniej 3 h 45 min przed lotem krajowym i 4 h 45 min przed międzynarodowym. „Dodaj powrót” rezerwuje oba kierunki naraz.

Co jest w pobliżu hotelu Galeri Resort Hotel?

Najbliżej hotelu: Plaża İncekum (8,9 km). Odległości w linii prostej.

Jakie auto dla dużej grupy? (kierunek: Galeri Resort Hotel)

Największa opcja na tej trasie (Galeri Resort Hotel) to VIP Sprinter: do 16 pasażerów za €120 w jedną stronę. Formularz pokazuje tylko auta pasujące do Twojej grupy.