Lusso Sorgun Hotel

Zdjęcie: Dosseman · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Lotnisko Antalya → hotel Lusso Sorgun Hotel: prywatna taksówka i transfer

Rejon: Manavgat, około 76 km i 1 h 15 min od terminalu. Prywatne auto pod drzwi hotelu, cena z góry, gotówką u kierowcy.

  • od €80
  • Stała cena
  • Bezpłatne anulowanie
  • Płatność w pojeździe

Najważniejsze

Hotel Lusso Sorgun Hotel – ok. 76 km od lotniska AYT (Lotnisko Antalya), około 1 h 15 min autem. W Trinktaxi najtańsze auto to Economy (maks. 3 os.), od €80 w jedną stronę; VIP Sprinter zabiera do 16 os. za €120. Kierowcy płacisz cenę z rezerwacji.

Trasa
Lotnisko Antalya (AYT) → Lusso Sorgun Hotel, Manavgat
Odległość
~76 km
Czas przejazdu
~1 h 15 min
Cena
od €80 w jedną stronę · €160 tam i z powrotem (za pojazd)
Pojazdy
Economy €80 (Pasażerów: 3) · First Class €85 (Pasażerów: 6) · VIP Sprinter €120 (Pasażerów: 16)
Usługa
Prywatne auto, kierowca z tabliczką, śledzenie lotu, bezpłatne anulowanie do 24 h
Powrót na lotnisko
wyjazd z hotelu 3 h 15 min (krajowy) / 4 h 15 min (międzynarodowy) przed odlotem

Hotel Lusso Sorgun Hotel: ceny za auto

Ceny za auto według stawki dla rejonu Manavgat. Powrót liczony jest za każdy kierunek.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
W jedną stronę
€80
Tam i z powrotem
€160
Zarezerwuj
First Class

First Class

  • 6
  • 6
W jedną stronę
€85
Tam i z powrotem
€170
Zarezerwuj
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
W jedną stronę
€120
Tam i z powrotem
€240
Zarezerwuj

Ile płaci każdy pasażer

Trinktaxi liczy cenę za auto – im więcej osób jedzie razem, tym taniej na głowę. Kwoty zakładają, że wszystkie miejsca są zajęte.

AutoMiejscaNa osobę, w jedną stronęNa osobę, w obie strony
Economy 3 €26,67 €53,33
First Class 6 €14,17 €28,33
VIP Sprinter 16 €7,50 €15

Najkorzystniej dla pełnej grupy: VIP Sprinter, około €7,50 na osobę w jedną stronę.

Wskazówki Trinktaxi dla tej trasy

  • Podaj numer lotu przy rezerwacji – dzięki temu kierowca śledzi godzinę lądowania.
  • Zaplanuj około 1 h 15 min na 76 km; nawet w korku cena się nie zmienia.
  • W drodze powrotnej wyjedź 3 h 15 min przed lotem krajowym i 4 h 15 min przed międzynarodowym.
  • Miej przy sobie euro w gotówce dla kierowcy – online nic nie pobieramy.

Gdzie leży hotel

Lusso Sorgun Hotel to nowy hotel przy plaży w Sorgun, strefie wypoczynkowej między Side a Manavgat. Publiczna plaża Çamiçi jest kilka minut pieszo, a antyczny teatr w Side oraz świątynia Apollina i Ateny to krótki przejazd samochodem. Centrum handlowe Nova Mall i wtorkowy targ w Manavgat również łatwo osiągnąć autem. Bliscy sąsiedzi to m.in. Blue Waters Club & Resort, Akra Sorgun i Pegasos World.

Ponieważ hotel jest nowy, a w Sorgun wiele resortów stoi bardzo blisko siebie, wpisz w rezerwacji pełną nazwę Lusso Sorgun Hotel, aby kierowca pojechał prosto pod właściwe wejście. Prywatny transfer odbywa się od drzwi do drzwi: kierowca czeka w hali przylotów z tabliczką z nazwiskiem, a stałą cenę płacisz w pojeździe.

  • Adres: Sorgun Acısu 14
  • Rejon: Manavgat
  • Do lotniska: Ok. 76 km · 1 h 15 min
  • od €80 · w jedną stronę

W pobliżu hotelu

Odległości w linii prostej; czas pieszo jest szacunkowy.

MiejsceOdległośćPieszo
Plaża publiczna Çamiçi 630 m 8 min pieszo
Centrum handlowe Nova Mall 2,6 km samochodem
Wtorkowy targ w Manavgat 3,5 km samochodem
Starożytny teatr w Side 3,7 km samochodem
Świątynia Apollina i Ateny 3,9 km samochodem
Wodospad Manavgat 6,5 km samochodem
Park wodny Dream Water World 8,1 km samochodem
Centrum handlowe Mall of Side 8,8 km samochodem

Hotel Lusso Sorgun Hotel → Lotnisko Antalya: taksówka na wylot

Z hotelu do terminalu jedzie się około 1 h 15 min. Wyjedź co najmniej 3 h 15 min przed lotem krajowym i 4 h 15 min przed międzynarodowym, w szczycie sezonu trochę wcześniej.

Krajowy3 h 15 minwyjazd z hotelu przed wylotem
Międzynarodowy4 h 15 minwyjazd z hotelu przed wylotem

O co pytają nas podróżni

Krótkie odpowiedzi o przejeździe Lotnisko Antalya – Lusso Sorgun Hotel.

Ile trwa przejazd: Lotnisko Antalya – hotel Lusso Sorgun Hotel?

Hotel Lusso Sorgun Hotel leży w rejonie Manavgat, ok. 76 km od lotniska – około 1 h 15 min przy normalnym ruchu. Korki ani opóźniony lot nie zmieniają ceny.

Ile kosztuje auto do hotelu Lusso Sorgun Hotel?

Za auto, nie za osobę. W jedną stronę: Economy €80 (Pasażerów: 3), First Class €85 (Pasażerów: 6), VIP Sprinter €120 (Pasażerów: 16). Opłaty drogowe, podatki i powitanie z tabliczką w cenie.

Trinktaxi Lotnisko Antalya – Lusso Sorgun Hotel: czy to zwykła taksówka?

To taksówka zamawiana z wyprzedzeniem: prywatne auto tylko dla Twojej grupy, na trasie Lotnisko Antalya – Lusso Sorgun Hotel od drzwi do drzwi. Nie ma taksometru – cena od €80 za auto jest ustalana przy rezerwacji, a bagaż czy korki jej nie podnoszą.

Czy zatrzymacie się pod samym hotelem Lusso Sorgun Hotel?

Tak – kierowca zatrzymuje się przy wejściu do hotelu (Sorgun Acısu 14). Jeśli wjazd jest akurat zamknięty, wysiądziesz w najbliższym dostępnym miejscu.

Kiedy wyjechać z hotelu Lusso Sorgun Hotel? (lotnisko: Lotnisko Antalya)

Jazda trwa około 1 h 15 min. Wyjedź co najmniej 3 h 15 min przed lotem krajowym i 4 h 15 min przed międzynarodowym. „Dodaj powrót” rezerwuje oba kierunki naraz.

Co jest w pobliżu hotelu Lusso Sorgun Hotel?

Najbliżej hotelu: Plaża publiczna Çamiçi (630 m, 8 min pieszo), Centrum handlowe Nova Mall (2,6 km) i Wtorkowy targ w Manavgat (3,5 km). Odległości w linii prostej.

Jakie auto dla dużej grupy? (kierunek: Lusso Sorgun Hotel)

Największa opcja na tej trasie (Lusso Sorgun Hotel) to VIP Sprinter: do 16 pasażerów za €120 w jedną stronę. Formularz pokazuje tylko auta pasujące do Twojej grupy.