Sunis Evren Beach Resort

Zdjęcie: Maksym Kozlenko · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Lotnisko Antalya → hotel Sunis Evren Beach Resort: prywatna taksówka i transfer

Rejon: Side, około 64 km i 1 h 5 min od terminalu. Prywatne auto pod drzwi hotelu, cena z góry, gotówką u kierowcy.

  • od €70
  • Stała cena
  • Bezpłatne anulowanie
  • Płatność w pojeździe

Najważniejsze

Hotel Sunis Evren Beach Resort – ok. 64 km od lotniska AYT (Lotnisko Antalya), około 1 h 5 min autem. W Trinktaxi najtańsze auto to Economy (maks. 3 os.), od €70 w jedną stronę; VIP Sprinter zabiera do 16 os. za €120. Kierowcy płacisz cenę z rezerwacji.

Trasa
Lotnisko Antalya (AYT) → Sunis Evren Beach Resort, Side
Odległość
~64 km
Czas przejazdu
~1 h 5 min
Cena
od €70 w jedną stronę · €140 tam i z powrotem (za pojazd)
Pojazdy
Economy €70 (Pasażerów: 3) · First Class €80 (Pasażerów: 6) · VIP Sprinter €120 (Pasażerów: 16)
Usługa
Prywatne auto, kierowca z tabliczką, śledzenie lotu, bezpłatne anulowanie do 24 h
Powrót na lotnisko
wyjazd z hotelu 3 h 15 min (krajowy) / 4 h 15 min (międzynarodowy) przed odlotem

Hotel Sunis Evren Beach Resort: ceny za auto

Ceny za auto według stawki dla rejonu Side. Powrót liczony jest za każdy kierunek.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
W jedną stronę
€70
Tam i z powrotem
€140
Zarezerwuj
First Class

First Class

  • 6
  • 6
W jedną stronę
€80
Tam i z powrotem
€160
Zarezerwuj
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
W jedną stronę
€120
Tam i z powrotem
€240
Zarezerwuj

Ile płaci każdy pasażer

Trinktaxi liczy cenę za auto – im więcej osób jedzie razem, tym taniej na głowę. Kwoty zakładają, że wszystkie miejsca są zajęte.

AutoMiejscaNa osobę, w jedną stronęNa osobę, w obie strony
Economy 3 €23,33 €46,67
First Class 6 €13,33 €26,67
VIP Sprinter 16 €7,50 €15

Najkorzystniej dla pełnej grupy: VIP Sprinter, około €7,50 na osobę w jedną stronę.

Wskazówki Trinktaxi dla tej trasy

  • Podaj numer lotu przy rezerwacji – dzięki temu kierowca śledzi godzinę lądowania.
  • Zaplanuj około 1 h 5 min na 64 km; nawet w korku cena się nie zmienia.
  • W drodze powrotnej wyjedź 3 h 15 min przed lotem krajowym i 4 h 15 min przed międzynarodowym.
  • Miej przy sobie euro w gotówce dla kierowcy – online nic nie pobieramy.

Gdzie leży hotel

Sunis Evren Beach Resort, ze swoją wielkością i położeniem przy plaży, to duży rodzinny resort grupy Sunis na odcinku wybrzeża między Kumköy a Ilıca, na zachód od Side. Mall of Side jest w zasięgu spaceru, park wodny Dream Water World niedaleko samochodem, a stare miasto Side z antycznym teatrem oraz świątynią Apollina i Ateny łatwo osiągnąć autem. Najbliżsi sąsiedzi to Aydınbey King's Palace & Spa, Seamelia Beach Resort i Port Side Resort.

Duże resorty przyciągają duże grupy – dziadków, kuzynów, kilka rodzin naraz. Zamiast rozdzielać się na osobne auta, wybierzcie jeden większy pojazd na transfer do Sunis Evren Beach Resort; przy każdej opcji na stronie podano, ilu pasażerów i ile walizek mieści, więc wszyscy dotrą razem.

  • Adres: Manavgat/Antalya
  • Rejon: Side
  • Do lotniska: Ok. 64 km · 1 h 5 min
  • od €70 · w jedną stronę

W pobliżu hotelu

Odległości w linii prostej; czas pieszo jest szacunkowy.

MiejsceOdległośćPieszo
Centrum handlowe Mall of Side 940 m 12 min pieszo
Park wodny Dream Water World 1,8 km 23 min pieszo
Starożytny teatr w Side 6,1 km samochodem
Świątynia Apollina i Ateny 6,2 km samochodem
Wtorkowy targ w Manavgat 7,9 km samochodem
Centrum handlowe Nova Mall 8,0 km samochodem
Plaża publiczna Çamiçi 9,2 km samochodem
Wodospad Manavgat 10,0 km samochodem

Hotel Sunis Evren Beach Resort → Lotnisko Antalya: taksówka na wylot

Z hotelu do terminalu jedzie się około 1 h 5 min. Wyjedź co najmniej 3 h 15 min przed lotem krajowym i 4 h 15 min przed międzynarodowym, w szczycie sezonu trochę wcześniej.

Krajowy3 h 15 minwyjazd z hotelu przed wylotem
Międzynarodowy4 h 15 minwyjazd z hotelu przed wylotem

O co pytają nas podróżni

Krótkie odpowiedzi o przejeździe Lotnisko Antalya – Sunis Evren Beach Resort.

Ile trwa przejazd: Lotnisko Antalya – hotel Sunis Evren Beach Resort?

Hotel Sunis Evren Beach Resort leży w rejonie Side, ok. 64 km od lotniska – około 1 h 5 min przy normalnym ruchu. Korki ani opóźniony lot nie zmieniają ceny.

Ile kosztuje auto do hotelu Sunis Evren Beach Resort?

Za auto, nie za osobę. W jedną stronę: Economy €70 (Pasażerów: 3), First Class €80 (Pasażerów: 6), VIP Sprinter €120 (Pasażerów: 16). Opłaty drogowe, podatki i powitanie z tabliczką w cenie.

Trinktaxi Lotnisko Antalya – Sunis Evren Beach Resort: czy to zwykła taksówka?

To taksówka zamawiana z wyprzedzeniem: prywatne auto tylko dla Twojej grupy, na trasie Lotnisko Antalya – Sunis Evren Beach Resort od drzwi do drzwi. Nie ma taksometru – cena od €70 za auto jest ustalana przy rezerwacji, a bagaż czy korki jej nie podnoszą.

Czy zatrzymacie się pod samym hotelem Sunis Evren Beach Resort?

Tak – kierowca zatrzymuje się przy wejściu do hotelu (Manavgat/Antalya). Jeśli wjazd jest akurat zamknięty, wysiądziesz w najbliższym dostępnym miejscu.

Kiedy wyjechać z hotelu Sunis Evren Beach Resort? (lotnisko: Lotnisko Antalya)

Jazda trwa około 1 h 5 min. Wyjedź co najmniej 3 h 15 min przed lotem krajowym i 4 h 15 min przed międzynarodowym. „Dodaj powrót” rezerwuje oba kierunki naraz.

Co jest w pobliżu hotelu Sunis Evren Beach Resort?

Najbliżej hotelu: Centrum handlowe Mall of Side (940 m, 12 min pieszo), Park wodny Dream Water World (1,8 km, 23 min pieszo) i Starożytny teatr w Side (6,1 km). Odległości w linii prostej.

Jakie auto dla dużej grupy? (kierunek: Sunis Evren Beach Resort)

Największa opcja na tej trasie (Sunis Evren Beach Resort) to VIP Sprinter: do 16 pasażerów za €120 w jedną stronę. Formularz pokazuje tylko auta pasujące do Twojej grupy.