Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart

Zdjęcie: 71ergun · CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Lotnisko Ankara Esenboğa → hotel Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart: prywatna taksówka i transfer

Rejon: Kızılay, około 33 km i 35 min od terminalu. Prywatne auto pod drzwi hotelu, cena z góry, gotówką u kierowcy.

  • od €55
  • Stała cena
  • Bezpłatne anulowanie
  • Płatność w pojeździe

Najważniejsze

Hotel Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart – ok. 33 km od lotniska ESB (Lotnisko Ankara Esenboğa), około 35 min autem. W Trinktaxi najtańsze auto to Economy (maks. 3 os.), od €55 w jedną stronę; VIP Sprinter zabiera do 16 os. za €100. Kierowcy płacisz cenę z rezerwacji.

Trasa
Lotnisko Ankara Esenboğa (ESB) → Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart, Kızılay
Odległość
~33 km
Czas przejazdu
~35 min
Cena
od €55 w jedną stronę · €110 tam i z powrotem (za pojazd)
Pojazdy
Economy €55 (Pasażerów: 3) · First Class €60 (Pasażerów: 6) · VIP Sprinter €100 (Pasażerów: 16)
Usługa
Prywatne auto, kierowca z tabliczką, śledzenie lotu, bezpłatne anulowanie do 24 h
Powrót na lotnisko
wyjazd z hotelu 2 h 45 min (krajowy) / 3 h 45 min (międzynarodowy) przed odlotem

Hotel Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart: ceny za auto

Ceny za auto według stawki dla rejonu Kızılay. Powrót liczony jest za każdy kierunek.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
W jedną stronę
€55
Tam i z powrotem
€110
Zarezerwuj
First Class

First Class

  • 6
  • 6
W jedną stronę
€60
Tam i z powrotem
€120
Zarezerwuj
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
W jedną stronę
€100
Tam i z powrotem
€200
Zarezerwuj

Ile płaci każdy pasażer

Trinktaxi liczy cenę za auto – im więcej osób jedzie razem, tym taniej na głowę. Kwoty zakładają, że wszystkie miejsca są zajęte.

AutoMiejscaNa osobę, w jedną stronęNa osobę, w obie strony
Economy 3 €18,33 €36,67
First Class 6 €10 €20
VIP Sprinter 16 €6,25 €12,50

Najkorzystniej dla pełnej grupy: VIP Sprinter, około €6,25 na osobę w jedną stronę.

Wskazówki Trinktaxi dla tej trasy

  • Podaj numer lotu przy rezerwacji – dzięki temu kierowca śledzi godzinę lądowania.
  • Zaplanuj około 35 min na 33 km; nawet w korku cena się nie zmienia.
  • W drodze powrotnej wyjedź 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym.
  • Miej przy sobie euro w gotówce dla kierowcy – online nic nie pobieramy.

Gdzie leży hotel

Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart, jak sugeruje nazwa, łączy pokoje hotelowe z apartamentami typu suite, w samym Kızılay w centrum Ankary. Plac Kızılay jest w odległości krótkiego spaceru, a meczet Kocatepe zaledwie kilka minut pieszo dalej. Stara dzielnica Hamamönü, Muzeum Cywilizacji Anatolijskich i park Gençlik są niedaleko samochodem. Pobliskie hotele to m.in. VE Hotels Adakale, Vivanova Otel i Hall Inn Hotel.

Rodziny wybierające pobyt w apartamencie często podróżują z małymi dziećmi, więc warto wcześniej zadbać o foteliki. Przy rezerwacji dodaj fotelik dziecięcy lub niemowlęcy jako dodatek i podaj wiek dzieci. Kierowca będzie miał samochód gotowy na lotnisku Esenboğa, a cała rodzina bezpiecznie dojedzie pod same drzwi.

  • Adres: Ankara
  • Rejon: Kızılay
  • Do lotniska: Ok. 33 km · 35 min
  • od €55 · w jedną stronę

W pobliżu hotelu

Odległości w linii prostej; czas pieszo jest szacunkowy.

MiejsceOdległośćPieszo
Plac Kızılay 580 m 8 min pieszo
Meczet Kocatepe 900 m 12 min pieszo
Stara dzielnica Hamamönü 1,2 km 15 min pieszo
Muzeum Cywilizacji Anatolijskich 1,5 km 19 min pieszo
Park Gençlik 1,6 km 21 min pieszo
Dworzec kolejowy Ankara 1,8 km 23 min pieszo
Anıtkabir (Mauzoleum Atatürka) 1,9 km 24 min pieszo
Twierdza Ankara 2,0 km 25 min pieszo

Hotel Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart → Lotnisko Ankara Esenboğa: taksówka na wylot

Z hotelu do terminalu jedzie się około 35 min. Wyjedź co najmniej 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym, w szczycie sezonu trochę wcześniej.

Krajowy2 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem
Międzynarodowy3 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem

O co pytają nas podróżni

Krótkie odpowiedzi o przejeździe Lotnisko Ankara Esenboğa – Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart.

Ile trwa przejazd: Lotnisko Ankara Esenboğa – hotel Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart?

Hotel Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart leży w rejonie Kızılay, ok. 33 km od lotniska – około 35 min przy normalnym ruchu. Korki ani opóźniony lot nie zmieniają ceny.

Ile kosztuje auto do hotelu Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart?

Za auto, nie za osobę. W jedną stronę: Economy €55 (Pasażerów: 3), First Class €60 (Pasażerów: 6), VIP Sprinter €100 (Pasażerów: 16). Opłaty drogowe, podatki i powitanie z tabliczką w cenie.

Trinktaxi Lotnisko Ankara Esenboğa – Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart: czy to zwykła taksówka?

To taksówka zamawiana z wyprzedzeniem: prywatne auto tylko dla Twojej grupy, na trasie Lotnisko Ankara Esenboğa – Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart od drzwi do drzwi. Nie ma taksometru – cena od €55 za auto jest ustalana przy rezerwacji, a bagaż czy korki jej nie podnoszą.

Czy zatrzymacie się pod samym hotelem Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart?

Tak – kierowca zatrzymuje się przy wejściu do hotelu (Ankara). Jeśli wjazd jest akurat zamknięty, wysiądziesz w najbliższym dostępnym miejscu.

Kiedy wyjechać z hotelu Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart? (lotnisko: Lotnisko Ankara Esenboğa)

Jazda trwa około 35 min. Wyjedź co najmniej 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym. „Dodaj powrót” rezerwuje oba kierunki naraz.

Jakie auto dla dużej grupy? (kierunek: Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart)

Największa opcja na tej trasie (Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart) to VIP Sprinter: do 16 pasażerów za €100 w jedną stronę. Formularz pokazuje tylko auta pasujące do Twojej grupy.

Co jest w pobliżu hotelu Ankara Otel & Yıldırım Suit Apart?

Najbliżej hotelu: Plac Kızılay (580 m, 8 min pieszo), Meczet Kocatepe (900 m, 12 min pieszo) i Stara dzielnica Hamamönü (1,2 km, 15 min pieszo). Odległości w linii prostej.