VE Hotels Yücetepe

Zdjęcie: 71ergun · CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Lotnisko Ankara Esenboğa → hotel VE Hotels Yücetepe: prywatna taksówka i transfer

Rejon: Kızılay, około 34 km i 35 min od terminalu. Prywatne auto pod drzwi hotelu, cena z góry, gotówką u kierowcy.

  • od €55
  • Stała cena
  • Bezpłatne anulowanie
  • Płatność w pojeździe

Najważniejsze

Hotel VE Hotels Yücetepe – ok. 34 km od lotniska ESB (Lotnisko Ankara Esenboğa), około 35 min autem. W Trinktaxi najtańsze auto to Economy (maks. 3 os.), od €55 w jedną stronę; VIP Sprinter zabiera do 16 os. za €100. Kierowcy płacisz cenę z rezerwacji.

Trasa
Lotnisko Ankara Esenboğa (ESB) → VE Hotels Yücetepe, Kızılay
Odległość
~34 km
Czas przejazdu
~35 min
Cena
od €55 w jedną stronę · €110 tam i z powrotem (za pojazd)
Pojazdy
Economy €55 (Pasażerów: 3) · First Class €60 (Pasażerów: 6) · VIP Sprinter €100 (Pasażerów: 16)
Usługa
Prywatne auto, kierowca z tabliczką, śledzenie lotu, bezpłatne anulowanie do 24 h
Powrót na lotnisko
wyjazd z hotelu 2 h 45 min (krajowy) / 3 h 45 min (międzynarodowy) przed odlotem

Hotel VE Hotels Yücetepe: ceny za auto

Ceny za auto według stawki dla rejonu Kızılay. Powrót liczony jest za każdy kierunek.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
W jedną stronę
€55
Tam i z powrotem
€110
Zarezerwuj
First Class

First Class

  • 6
  • 6
W jedną stronę
€60
Tam i z powrotem
€120
Zarezerwuj
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
W jedną stronę
€100
Tam i z powrotem
€200
Zarezerwuj

Ile płaci każdy pasażer

Trinktaxi liczy cenę za auto – im więcej osób jedzie razem, tym taniej na głowę. Kwoty zakładają, że wszystkie miejsca są zajęte.

AutoMiejscaNa osobę, w jedną stronęNa osobę, w obie strony
Economy 3 €18,33 €36,67
First Class 6 €10 €20
VIP Sprinter 16 €6,25 €12,50

Najkorzystniej dla pełnej grupy: VIP Sprinter, około €6,25 na osobę w jedną stronę.

Wskazówki Trinktaxi dla tej trasy

  • Podaj numer lotu przy rezerwacji – dzięki temu kierowca śledzi godzinę lądowania.
  • Zaplanuj około 35 min na 34 km; nawet w korku cena się nie zmienia.
  • W drodze powrotnej wyjedź 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym.
  • Miej przy sobie euro w gotówce dla kierowcy – online nic nie pobieramy.

Gdzie leży hotel

VE Hotels Yücetepe to hotel miejski w okolicy Yücetepe w centrum Ankary, tuż przy Anıtkabir. Do Mauzoleum Atatürka jest krótki spacer, a dworzec kolejowy w Ankarze, plac Kızılay, park Gençlik, meczet Kocatepe i Muzeum Cywilizacji Anatolijskich są w zasięgu krótkiej przejażdżki samochodem. Sąsiednie hotele to m.in. Başkent Konukevi, Business Grand Hotel i Mercure Ankara Kızılay.

Ruch w centrum Ankary wyraźnie gęstnieje w porannych i wieczornych godzinach szczytu. Jeśli Twój transfer powrotny na lotnisko Esenboğa wypada w tych porach, zaplanuj spory zapas czasu przed wylotem, zamiast zostawiać wszystko na ostatnią chwilę. Kierowca odbierze Cię spod wejścia do hotelu o ustalonej godzinie, a stała cena się nie zmienia.

  • Adres: Ankara
  • Rejon: Kızılay
  • Do lotniska: Ok. 34 km · 35 min
  • od €55 · w jedną stronę

W pobliżu hotelu

Odległości w linii prostej; czas pieszo jest szacunkowy.

MiejsceOdległośćPieszo
Anıtkabir (Mauzoleum Atatürka) 430 m 6 min pieszo
Dworzec kolejowy Ankara 1,1 km 14 min pieszo
Plac Kızılay 1,2 km 16 min pieszo
Park Gençlik 1,4 km 18 min pieszo
Meczet Kocatepe 1,9 km 25 min pieszo
Muzeum Cywilizacji Anatolijskich 2,2 km 27 min pieszo
Stara dzielnica Hamamönü 2,2 km 28 min pieszo
Meczet Hacı Bayram 2,4 km 31 min pieszo

Hotel VE Hotels Yücetepe → Lotnisko Ankara Esenboğa: taksówka na wylot

Z hotelu do terminalu jedzie się około 35 min. Wyjedź co najmniej 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym, w szczycie sezonu trochę wcześniej.

Krajowy2 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem
Międzynarodowy3 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem

O co pytają nas podróżni

Krótkie odpowiedzi o przejeździe Lotnisko Ankara Esenboğa – VE Hotels Yücetepe.

Ile trwa przejazd: Lotnisko Ankara Esenboğa – hotel VE Hotels Yücetepe?

Hotel VE Hotels Yücetepe leży w rejonie Kızılay, ok. 34 km od lotniska – około 35 min przy normalnym ruchu. Korki ani opóźniony lot nie zmieniają ceny.

Ile kosztuje auto do hotelu VE Hotels Yücetepe?

Za auto, nie za osobę. W jedną stronę: Economy €55 (Pasażerów: 3), First Class €60 (Pasażerów: 6), VIP Sprinter €100 (Pasażerów: 16). Opłaty drogowe, podatki i powitanie z tabliczką w cenie.

Trinktaxi Lotnisko Ankara Esenboğa – VE Hotels Yücetepe: czy to zwykła taksówka?

To taksówka zamawiana z wyprzedzeniem: prywatne auto tylko dla Twojej grupy, na trasie Lotnisko Ankara Esenboğa – VE Hotels Yücetepe od drzwi do drzwi. Nie ma taksometru – cena od €55 za auto jest ustalana przy rezerwacji, a bagaż czy korki jej nie podnoszą.

Czy zatrzymacie się pod samym hotelem VE Hotels Yücetepe?

Tak – kierowca zatrzymuje się przy wejściu do hotelu (Ankara). Jeśli wjazd jest akurat zamknięty, wysiądziesz w najbliższym dostępnym miejscu.

Kiedy wyjechać z hotelu VE Hotels Yücetepe? (lotnisko: Lotnisko Ankara Esenboğa)

Jazda trwa około 35 min. Wyjedź co najmniej 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym. „Dodaj powrót” rezerwuje oba kierunki naraz.

Co jest w pobliżu hotelu VE Hotels Yücetepe?

Najbliżej hotelu: Anıtkabir (Mauzoleum Atatürka) (430 m, 6 min pieszo), Dworzec kolejowy Ankara (1,1 km, 14 min pieszo) i Plac Kızılay (1,2 km, 16 min pieszo). Odległości w linii prostej.

Jakie auto dla dużej grupy? (kierunek: VE Hotels Yücetepe)

Największa opcja na tej trasie (VE Hotels Yücetepe) to VIP Sprinter: do 16 pasażerów za €100 w jedną stronę. Formularz pokazuje tylko auta pasujące do Twojej grupy.