Grand Hotel Gülsoy

Zdjęcie: Hunanuk · CC0 · Wikimedia Commons

Lotnisko Stambuł → hotel Grand Hotel Gülsoy: prywatna taksówka i transfer

Rejon: Fatih, około 44 km i 45 min od terminalu. Prywatne auto pod drzwi hotelu, cena z góry, gotówką u kierowcy.

  • od €55
  • Stała cena
  • Bezpłatne anulowanie
  • Płatność w pojeździe

Najważniejsze

Hotel Grand Hotel Gülsoy – ok. 44 km od lotniska IST (Lotnisko Stambuł), około 45 min autem. W Trinktaxi najtańsze auto to Economy (maks. 3 os.), od €55 w jedną stronę; VIP Sprinter zabiera do 16 os. za €90. Kierowcy płacisz cenę z rezerwacji.

Trasa
Lotnisko Stambuł (IST) → Grand Hotel Gülsoy, Fatih
Odległość
~44 km
Czas przejazdu
~45 min
Cena
od €55 w jedną stronę · €110 tam i z powrotem (za pojazd)
Pojazdy
Economy €55 (Pasażerów: 3) · First Class €60 (Pasażerów: 6) · VIP Sprinter €90 (Pasażerów: 16)
Usługa
Prywatne auto, kierowca z tabliczką, śledzenie lotu, bezpłatne anulowanie do 24 h
Powrót na lotnisko
wyjazd z hotelu 2 h 45 min (krajowy) / 3 h 45 min (międzynarodowy) przed odlotem

Hotel Grand Hotel Gülsoy: ceny za auto

Ceny za auto według stawki dla rejonu Fatih. Powrót liczony jest za każdy kierunek.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
W jedną stronę
€55
Tam i z powrotem
€110
Zarezerwuj
First Class

First Class

  • 6
  • 6
W jedną stronę
€60
Tam i z powrotem
€120
Zarezerwuj
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
W jedną stronę
€90
Tam i z powrotem
€180
Zarezerwuj

Ile płaci każdy pasażer

Trinktaxi liczy cenę za auto – im więcej osób jedzie razem, tym taniej na głowę. Kwoty zakładają, że wszystkie miejsca są zajęte.

AutoMiejscaNa osobę, w jedną stronęNa osobę, w obie strony
Economy 3 €18,33 €36,67
First Class 6 €10 €20
VIP Sprinter 16 €5,63 €11,25

Najkorzystniej dla pełnej grupy: VIP Sprinter, około €5,63 na osobę w jedną stronę.

Wskazówki Trinktaxi dla tej trasy

  • Podaj numer lotu przy rezerwacji – dzięki temu kierowca śledzi godzinę lądowania.
  • Zaplanuj około 45 min na 44 km; nawet w korku cena się nie zmienia.
  • W drodze powrotnej wyjedź 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym.
  • Miej przy sobie euro w gotówce dla kierowcy – online nic nie pobieramy.

Gdzie leży hotel

Grand Hotel Gülsoy to miejski hotel przy Fevziye Caddesi w dzielnicy Kemalpaşa w Fatih, w rejonie Laleli na historycznym półwyspie Stambułu. Meczet Şehzade jest praktycznie za rogiem, a do placu Beyazıt, meczetu Süleymaniye i Wielkiego Bazaru dojdziesz w kilka minut. Najbliższymi sąsiadami są Vicenza Hotel, Zurich Hotel Istanbul i Hotel Büyük Keban.

Dla podróżujących służbowo transfer Trinktaxi do Grand Hotel Gülsoy odbywa się w stałej cenie ustalonej przy rezerwacji – bez taksometru i bez niespodzianek wynikających z korków. Płacisz w pojeździe, a bezpłatne anulowanie daje swobodę, jeśli spotkanie zostanie przesunięte. Te same warunki obowiązują niezależnie od tego, czy lądujesz na lotnisku Stambuł, czy Sabiha Gökçen.

  • Adres: Fevziye Caddesi Kemalpaşa
  • Rejon: Fatih
  • Do lotniska: Ok. 44 km · 45 min
  • od €55 · w jedną stronę

W pobliżu hotelu

Odległości w linii prostej; czas pieszo jest szacunkowy.

MiejsceOdległośćPieszo
Meczet Şehzade 120 m 2 min pieszo
Plac Beyazıt 640 m 9 min pieszo
Meczet Süleymaniye 670 m 9 min pieszo
Wielki Bazar (Kapalıçarşı) 920 m 12 min pieszo
Meczet Fatih 1,0 km 13 min pieszo
Meczet Małej Hagia Sophia 1,7 km 21 min pieszo
Błękitny Meczet 1,8 km 23 min pieszo
Przystań promowa Karaköy 1,9 km 24 min pieszo

Hotel Grand Hotel Gülsoy → Lotnisko Stambuł: taksówka na wylot

Z hotelu do terminalu jedzie się około 45 min. Wyjedź co najmniej 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym, w szczycie sezonu trochę wcześniej.

Krajowy2 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem
Międzynarodowy3 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem

O co pytają nas podróżni

Krótkie odpowiedzi o przejeździe Lotnisko Stambuł – Grand Hotel Gülsoy.

Ile trwa przejazd: Lotnisko Stambuł – hotel Grand Hotel Gülsoy?

Hotel Grand Hotel Gülsoy leży w rejonie Fatih, ok. 44 km od lotniska – około 45 min przy normalnym ruchu. Korki ani opóźniony lot nie zmieniają ceny.

Ile kosztuje auto do hotelu Grand Hotel Gülsoy?

Za auto, nie za osobę. W jedną stronę: Economy €55 (Pasażerów: 3), First Class €60 (Pasażerów: 6), VIP Sprinter €90 (Pasażerów: 16). Opłaty drogowe, podatki i powitanie z tabliczką w cenie.

Trinktaxi Lotnisko Stambuł – Grand Hotel Gülsoy: czy to zwykła taksówka?

To taksówka zamawiana z wyprzedzeniem: prywatne auto tylko dla Twojej grupy, na trasie Lotnisko Stambuł – Grand Hotel Gülsoy od drzwi do drzwi. Nie ma taksometru – cena od €55 za auto jest ustalana przy rezerwacji, a bagaż czy korki jej nie podnoszą.

Czy zatrzymacie się pod samym hotelem Grand Hotel Gülsoy?

Tak – kierowca zatrzymuje się przy wejściu do hotelu (Fevziye Caddesi Kemalpaşa). Jeśli wjazd jest akurat zamknięty, wysiądziesz w najbliższym dostępnym miejscu.

Kiedy wyjechać z hotelu Grand Hotel Gülsoy? (lotnisko: Lotnisko Stambuł)

Jazda trwa około 45 min. Wyjedź co najmniej 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym. „Dodaj powrót” rezerwuje oba kierunki naraz.

Co jest w pobliżu hotelu Grand Hotel Gülsoy?

Najbliżej hotelu: Meczet Şehzade (120 m, 2 min pieszo), Plac Beyazıt (640 m, 9 min pieszo) i Meczet Süleymaniye (670 m, 9 min pieszo). Odległości w linii prostej.

Jakie auto dla dużej grupy? (kierunek: Grand Hotel Gülsoy)

Największa opcja na tej trasie (Grand Hotel Gülsoy) to VIP Sprinter: do 16 pasażerów za €90 w jedną stronę. Formularz pokazuje tylko auta pasujące do Twojej grupy.