Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center

Zdjęcie: Chapultepec · Public domain · Wikimedia Commons

Lotnisko Stambuł → hotel Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center: prywatna taksówka i transfer

Rejon: Nişantaşı, około 41 km i 40 min od terminalu. Prywatne auto pod drzwi hotelu, cena z góry, gotówką u kierowcy.

  • od €65
  • Stała cena
  • Bezpłatne anulowanie
  • Płatność w pojeździe

Najważniejsze

Hotel Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center – ok. 41 km od lotniska IST (Lotnisko Stambuł), około 40 min autem. W Trinktaxi najtańsze auto to Economy (maks. 3 os.), od €65 w jedną stronę; VIP Sprinter zabiera do 16 os. za €100. Kierowcy płacisz cenę z rezerwacji.

Trasa
Lotnisko Stambuł (IST) → Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center, Nişantaşı
Odległość
~41 km
Czas przejazdu
~40 min
Cena
od €65 w jedną stronę · €130 tam i z powrotem (za pojazd)
Pojazdy
Economy €65 (Pasażerów: 3) · First Class €70 (Pasażerów: 6) · VIP Sprinter €100 (Pasażerów: 16)
Usługa
Prywatne auto, kierowca z tabliczką, śledzenie lotu, bezpłatne anulowanie do 24 h
Powrót na lotnisko
wyjazd z hotelu 2 h 45 min (krajowy) / 3 h 45 min (międzynarodowy) przed odlotem

Hotel Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center: ceny za auto

Ceny za auto według stawki dla rejonu Nişantaşı. Powrót liczony jest za każdy kierunek.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
W jedną stronę
€65
Tam i z powrotem
€130
Zarezerwuj
First Class

First Class

  • 6
  • 6
W jedną stronę
€70
Tam i z powrotem
€140
Zarezerwuj
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
W jedną stronę
€100
Tam i z powrotem
€200
Zarezerwuj

Ile płaci każdy pasażer

Trinktaxi liczy cenę za auto – im więcej osób jedzie razem, tym taniej na głowę. Kwoty zakładają, że wszystkie miejsca są zajęte.

AutoMiejscaNa osobę, w jedną stronęNa osobę, w obie strony
Economy 3 €21,67 €43,33
First Class 6 €11,67 €23,33
VIP Sprinter 16 €6,25 €12,50

Najkorzystniej dla pełnej grupy: VIP Sprinter, około €6,25 na osobę w jedną stronę.

Wskazówki Trinktaxi dla tej trasy

  • Podaj numer lotu przy rezerwacji – dzięki temu kierowca śledzi godzinę lądowania.
  • Zaplanuj około 40 min na 41 km; nawet w korku cena się nie zmienia.
  • W drodze powrotnej wyjedź 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym.
  • Miej przy sobie euro w gotówce dla kierowcy – online nic nie pobieramy.

Gdzie leży hotel

Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center to miejski hotel przy Halaskargazi Caddesi w Şişli, blisko Nişantaşı. Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Lütfi Kırdar, Muzeum Atatürka i meczet Teşvikiye są kilka kroków stąd, a do Parku Demokracji Maçka i Muzeum Ary Gülera również dojdziesz w kilka minut. Do placu Şişli jest krótki kawałek samochodem. Bird Nest Suites stoi tuż obok, a Nişantaşı My Residence Hotel i Nishant Boutique Hotel są zaledwie kilka kroków dalej.

Na Halaskargazi Caddesi w godzinach szczytu robi się tłoczno, więc na przejazd z Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center z powrotem na lotnisko zaplanuj dodatkowy czas, zwłaszcza rano i wieczorem. Ceny z lotniska Stambuł i z Sabiha Gökçen są podane na tej stronie.

  • Adres: Halaskargazi Caddesi 63 Ergenekon
  • Rejon: Nişantaşı
  • Do lotniska: Ok. 41 km · 40 min
  • od €65 · w jedną stronę

W pobliżu hotelu

Odległości w linii prostej; czas pieszo jest szacunkowy.

MiejsceOdległośćPieszo
Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Lütfi Kırdar 450 m 6 min pieszo
Muzeum Atatürka 600 m 8 min pieszo
Meczet Teşvikiye 620 m 8 min pieszo
Park Demokracji Maçka 900 m 12 min pieszo
Muzeum Ary Gülera 1000 m 13 min pieszo
Plac Şişli 1,1 km 14 min pieszo
Centrum handlowe Cevahir 1,4 km 18 min pieszo
Plac Taksim 1,5 km 19 min pieszo

Hotel Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center → Lotnisko Stambuł: taksówka na wylot

Z hotelu do terminalu jedzie się około 40 min. Wyjedź co najmniej 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym, w szczycie sezonu trochę wcześniej.

Krajowy2 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem
Międzynarodowy3 h 45 minwyjazd z hotelu przed wylotem

O co pytają nas podróżni

Krótkie odpowiedzi o przejeździe Lotnisko Stambuł – Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center.

Ile trwa przejazd: Lotnisko Stambuł – hotel Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center?

Hotel Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center leży w rejonie Nişantaşı, ok. 41 km od lotniska – około 40 min przy normalnym ruchu. Korki ani opóźniony lot nie zmieniają ceny.

Ile kosztuje auto do hotelu Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center?

Za auto, nie za osobę. W jedną stronę: Economy €65 (Pasażerów: 3), First Class €70 (Pasażerów: 6), VIP Sprinter €100 (Pasażerów: 16). Opłaty drogowe, podatki i powitanie z tabliczką w cenie.

Trinktaxi Lotnisko Stambuł – Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center: czy to zwykła taksówka?

To taksówka zamawiana z wyprzedzeniem: prywatne auto tylko dla Twojej grupy, na trasie Lotnisko Stambuł – Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center od drzwi do drzwi. Nie ma taksometru – cena od €65 za auto jest ustalana przy rezerwacji, a bagaż czy korki jej nie podnoszą.

Czy zatrzymacie się pod samym hotelem Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center?

Tak – kierowca zatrzymuje się przy wejściu do hotelu (Halaskargazi Caddesi 63 Ergenekon). Jeśli wjazd jest akurat zamknięty, wysiądziesz w najbliższym dostępnym miejscu.

Kiedy wyjechać z hotelu Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center? (lotnisko: Lotnisko Stambuł)

Jazda trwa około 40 min. Wyjedź co najmniej 2 h 45 min przed lotem krajowym i 3 h 45 min przed międzynarodowym. „Dodaj powrót” rezerwuje oba kierunki naraz.

Jakie auto dla dużej grupy? (kierunek: Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center)

Największa opcja na tej trasie (Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center) to VIP Sprinter: do 16 pasażerów za €100 w jedną stronę. Formularz pokazuje tylko auta pasujące do Twojej grupy.

Co jest w pobliżu hotelu Ramada Plaza by Wyndham Istanbul City Center?

Najbliżej hotelu: Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Lütfi Kırdar (450 m, 6 min pieszo), Muzeum Atatürka (600 m, 8 min pieszo) i Meczet Teşvikiye (620 m, 8 min pieszo). Odległości w linii prostej.