Alexius Beach Hotel

Fotoğraf: Dima Solomin · Unsplash

Antalya Havalimanı → Alexius Beach Hotel Özel Taksi & Transfer

Beldibi bölgesinde, terminale yaklaşık 37 km ve 35 dk. Otel kapısına özel araç, fiyat önceden belli, ödeme şoföre.

  • başlayan fiyat €45
  • Sabit fiyat
  • Ücretsiz iptal
  • Ödeme araçta

Temel bilgiler

Antalya Havalimanı (AYT) ile Alexius Beach Hotel arası yaklaşık 37 km, araçla 35 dk kadar. Trinktaxi ile en uygun araç 3 yolcuya kadar Economy; tek yön €45 fiyattan. VIP Sprinter ise 16 yolcuya kadar €75. Şoföre rezervasyondaki fiyatı ödersiniz.

Güzergâh
Antalya Havalimanı (AYT) → Alexius Beach Hotel, Beldibi
Mesafe
~37 km
Yolculuk süresi
~35 dk
Fiyat
tek yön €45 · gidiş-dönüş €90 (araç başı)
Araçlar
Economy €45 (3 yolcu) · First Class €50 (6 yolcu) · VIP Sprinter €75 (16 yolcu)
Hizmet
Özel araç, tabelalı karşılama, uçuş takibi, 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal
Havalimanına dönüş
kalkıştan 2 sa 45 dk (iç hat) / 3 sa 45 dk (dış hat) önce otelden çıkın

Alexius Beach Hotel için araç fiyatları

Beldibi tarifesine göre araç başı fiyatlar. Dönüş her yön için ayrı hesaplanır.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
Tek yön
€45
Gidiş-dönüş
€90
Rezervasyon
First Class

First Class

  • 6
  • 6
Tek yön
€50
Gidiş-dönüş
€100
Rezervasyon
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
Tek yön
€75
Gidiş-dönüş
€150
Rezervasyon

Yolcu başına düşen tutar

Trinktaxi araç başı ücret alır; aracı paylaştıkça kişi başı maliyet düşer. Aşağıdaki rakamlar tüm koltukların dolu olduğu varsayımıyla hesaplandı.

AraçKoltukKişi başı, tek yönKişi başı, gidiş-dönüş
Economy 3 €15 €30
First Class 6 €8,33 €16,67
VIP Sprinter 16 €4,69 €9,38

Dolu bir grup için en avantajlısı: VIP Sprinter, tek yön kişi başı yaklaşık €4,69.

Bu güzergâh için Trinktaxi notları

  • Rezervasyonda uçuş numaranızı yazın – şoför iniş saatinizi buna göre takip eder.
  • 37 km'lik yol için yaklaşık 35 dk ayırın; yoğun trafikte de fiyat aynı kalır.
  • Dönüşte iç hat uçuşundan 2 sa 45 dk, dış hat uçuşundan 3 sa 45 dk önce yola çıkın.
  • Şoför için yanınızda nakit euro bulundurun – internetten ücret alınmaz.

Otel nerede?

Denize sıfır konumuyla öne çıkan Alexius Beach Hotel, Beldibi'de Atatürk Caddesi üzerinde dört yıldızlı bir oteldir. Beldibi Plajları kıyı boyunca birkaç dakikalık yürüme mesafesindeyken Beldibi Kaya Sığınağı ve Kargıcak Plajı kısa bir araç yolculuğu uzaklıktadır. En yakın komşusu Garden Park Beldibi Hotel'dir; Akka Antedon Hotel ve Larissa Beldibi de aynı yol üzerinde kısa bir yürüyüşle ulaşılabilir.

Yanınızda şnorkel ya da dalış ekipmanı veya normalden fazla bagaj mı var? Bunu rezervasyon notlarına ekleyin ve sayfadaki araçları karşılaştırın: her aracın kaç yolcu ve kaç valiz aldığı belirtilmiştir. Böylece sizi almaya gelen araçta her şeye yer olur ve kimse çantasını kucağında taşımak zorunda kalmaz.

  • Adres: Atatürk Caddesi, Beldibi, Kemer/Antalya
  • Bölge: Beldibi
  • Havalimanına: Yaklaşık 37 km · 35 dk
  • başlayan fiyat €45 · tek yön

Otelin yakınında

Mesafeler kuş uçuşu; yürüme süreleri tahminidir.

YerMesafeYürüyerek
Beldibi Plajları 780 m 10 dk yürüme
Beldibi Mağarası 2,0 km 25 dk yürüme
Kargıcak Plajı 2,9 km araçla
Göynük Plajı 5,6 km araçla
Büyük Çaltıcak Plajı 6,5 km araçla
Kemer Halk Plajı 11,4 km araçla

Alexius Beach Hotel → Antalya Havalimanı Dönüş Taksisi

Otelden terminale yaklaşık 35 dk sürer. İç hat uçuşundan en az 2 sa 45 dk, dış hat uçuşundan en az 3 sa 45 dk önce çıkın; yüksek sezonda biraz daha erken davranın.

İç hat2 sa 45 dkkalkıştan önce otelden çıkış
Dış hat3 sa 45 dkkalkıştan önce otelden çıkış

Yolcularımızın sorduğu sorular

Antalya Havalimanı – Alexius Beach Hotel yolculuğu hakkında kısa cevaplar.

Antalya Havalimanı – Alexius Beach Hotel yolculuğu ne kadar sürer?

Alexius Beach Hotel, Beldibi bölgesinde, havalimanına yaklaşık 37 km; normal trafikte 35 dk kadar sürer. Trafik ya da rötar fiyatı değiştirmez.

Alexius Beach Hotel için araç ne kadar?

Kişi başı değil, araç başı. Tek yön: Economy €45 (3 yolcu), First Class €50 (6 yolcu), VIP Sprinter €75 (16 yolcu). Otoyol, vergiler ve tabelalı karşılama dahildir.

Antalya Havalimanı – Alexius Beach Hotel Trinktaxi normal bir taksi mi?

Önceden ayırttığınız bir taksidir: yalnızca grubunuza ait özel araçla Antalya Havalimanı çıkışından Alexius Beach Hotel içindeki kapınıza kadar. Taksimetre yoktur; araç başı €45 fiyattan başlayan ücret rezervasyonda sabitlenir, bagaj ya da trafik bir şey eklemez.

Alexius Beach Hotel kapısında mı bırakıyorsunuz?

Evet – şoför otel girişinde durur (Atatürk Caddesi, Beldibi, Kemer/Antalya). Giriş o an kapalıysa aracın ulaşabildiği en yakın noktada inersiniz.

Antalya Havalimanı uçuşum için otelden (Alexius Beach Hotel) ne zaman çıkmalıyım?

Yol yaklaşık 35 dk. İç hatlarda en az 2 sa 45 dk, dış hatlarda en az 3 sa 45 dk önce çıkın. "Dönüş ekle" ile iki yönü birlikte ayırtın.

Alexius Beach Hotel yönüne giden kalabalık bir grup için hangi araç uygun?

Alexius Beach Hotel için en büyük seçenek VIP Sprinter: tek yön €75 fiyatla 16 yolcuya kadar. Rezervasyon formu yalnızca grubunuza uyan araçları gösterir.

Alexius Beach Hotel çevresinde neler var?

Otele en yakın yerler: Beldibi Plajları (780 m, 10 dk yürüme), Beldibi Mağarası (2,0 km, 25 dk yürüme) ve Kargıcak Plajı (2,9 km). Mesafeler kuş uçuşudur.