IC Hotels Airport

Fotoğraf: Alexey Komarov · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Antalya Havalimanı → IC Hotels Airport Özel Taksi & Transfer

Lara bölgesinde, terminale yaklaşık 4 km ve 10 dk. Otel kapısına özel araç, fiyat önceden belli, ödeme şoföre.

  • başlayan fiyat €30
  • Sabit fiyat
  • Ücretsiz iptal
  • Ödeme araçta

Temel bilgiler

Antalya Havalimanı (AYT) ile IC Hotels Airport arası yaklaşık 4 km, araçla 10 dk kadar. Trinktaxi ile en uygun araç 3 yolcuya kadar Economy; tek yön €30 fiyattan. VIP Sprinter ise 16 yolcuya kadar €65. Şoföre rezervasyondaki fiyatı ödersiniz.

Güzergâh
Antalya Havalimanı (AYT) → IC Hotels Airport, Lara
Mesafe
~4 km
Yolculuk süresi
~10 dk
Fiyat
tek yön €30 · gidiş-dönüş €60 (araç başı)
Araçlar
Economy €30 (3 yolcu) · First Class €35 (6 yolcu) · VIP Sprinter €65 (16 yolcu)
Hizmet
Özel araç, tabelalı karşılama, uçuş takibi, 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal
Havalimanına dönüş
kalkıştan 2 sa 15 dk (iç hat) / 3 sa 15 dk (dış hat) önce otelden çıkın

IC Hotels Airport için araç fiyatları

Lara tarifesine göre araç başı fiyatlar. Dönüş her yön için ayrı hesaplanır.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
Tek yön
€30
Gidiş-dönüş
€60
Rezervasyon
First Class

First Class

  • 6
  • 6
Tek yön
€35
Gidiş-dönüş
€70
Rezervasyon
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
Tek yön
€65
Gidiş-dönüş
€130
Rezervasyon

Yolcu başına düşen tutar

Trinktaxi araç başı ücret alır; aracı paylaştıkça kişi başı maliyet düşer. Aşağıdaki rakamlar tüm koltukların dolu olduğu varsayımıyla hesaplandı.

AraçKoltukKişi başı, tek yönKişi başı, gidiş-dönüş
Economy 3 €10 €20
First Class 6 €5,83 €11,67
VIP Sprinter 16 €4,06 €8,13

Dolu bir grup için en avantajlısı: VIP Sprinter, tek yön kişi başı yaklaşık €4,06.

Bu güzergâh için Trinktaxi notları

  • Rezervasyonda uçuş numaranızı yazın – şoför iniş saatinizi buna göre takip eder.
  • 4 km'lik yol için yaklaşık 10 dk ayırın; yoğun trafikte de fiyat aynı kalır.
  • Dönüşte iç hat uçuşundan 2 sa 15 dk, dış hat uçuşundan 3 sa 15 dk önce yola çıkın.
  • Şoför için yanınızda nakit euro bulundurun – internetten ücret alınmaz.

Otel nerede?

IC Hotels Airport, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde, Lara tarafında yer alan ve adından da anlaşılacağı gibi havalimanına yakın konaklamak isteyen yolcular için uygun bir otel. Erken bir uçuştan önceki gece ya da geç bir varıştan hemen sonra dinlenmek için pratik bir seçenek. Perge Antik Kenti kısa bir araç yolculuğu uzaklıkta; uçuşlar arasında boş bir öğleden sonranız varsa kolayca gezilebilir.

Geç saatte ya da rötarlı bir uçuşla mı geliyorsunuz? Rezervasyonda uçuş numaranızı yazın; şoför uçuşunuzu takip eder ve karşılama saatini buna göre ayarlar, böylece gelen yolcu salonunda beklemek zorunda kalmazsınız. Fiyat sabittir, ödeme araçta yapılır ve planlarınız değişirse ücretsiz iptal mümkündür.

  • Adres: Lara, Muratpaşa/Antalya
  • Bölge: Lara
  • Havalimanına: Yaklaşık 4 km · 10 dk
  • başlayan fiyat €30 · tek yön

Otelin yakınında

Mesafeler kuş uçuşu; yürüme süreleri tahminidir.

YerMesafeYürüyerek
Perge Antik Kenti 5,7 km araçla
Aşağı Düden Şelalesi 8,9 km araçla
Lara Plajı 9,0 km araçla
TerraCity AVM 9,6 km araçla
Hadrian Kapısı 10,1 km araçla
Yivli Minare 10,4 km araçla
Kaleiçi Yat Limanı 10,7 km araçla
Karaalioğlu Parkı 10,7 km araçla

IC Hotels Airport → Antalya Havalimanı Dönüş Taksisi

Otelden terminale yaklaşık 10 dk sürer. İç hat uçuşundan en az 2 sa 15 dk, dış hat uçuşundan en az 3 sa 15 dk önce çıkın; yüksek sezonda biraz daha erken davranın.

İç hat2 sa 15 dkkalkıştan önce otelden çıkış
Dış hat3 sa 15 dkkalkıştan önce otelden çıkış

Yolcularımızın sorduğu sorular

Antalya Havalimanı – IC Hotels Airport yolculuğu hakkında kısa cevaplar.

Antalya Havalimanı – IC Hotels Airport yolculuğu ne kadar sürer?

IC Hotels Airport, Lara bölgesinde, havalimanına yaklaşık 4 km; normal trafikte 10 dk kadar sürer. Trafik ya da rötar fiyatı değiştirmez.

IC Hotels Airport için araç ne kadar?

Kişi başı değil, araç başı. Tek yön: Economy €30 (3 yolcu), First Class €35 (6 yolcu), VIP Sprinter €65 (16 yolcu). Otoyol, vergiler ve tabelalı karşılama dahildir.

Antalya Havalimanı – IC Hotels Airport Trinktaxi normal bir taksi mi?

Önceden ayırttığınız bir taksidir: yalnızca grubunuza ait özel araçla Antalya Havalimanı çıkışından IC Hotels Airport içindeki kapınıza kadar. Taksimetre yoktur; araç başı €30 fiyattan başlayan ücret rezervasyonda sabitlenir, bagaj ya da trafik bir şey eklemez.

IC Hotels Airport kapısında mı bırakıyorsunuz?

Evet – şoför otel girişinde durur (Lara, Muratpaşa/Antalya). Giriş o an kapalıysa aracın ulaşabildiği en yakın noktada inersiniz.

Antalya Havalimanı uçuşum için otelden (IC Hotels Airport) ne zaman çıkmalıyım?

Yol yaklaşık 10 dk. İç hatlarda en az 2 sa 15 dk, dış hatlarda en az 3 sa 15 dk önce çıkın. "Dönüş ekle" ile iki yönü birlikte ayırtın.

IC Hotels Airport çevresinde neler var?

Otele en yakın yerler: Perge Antik Kenti (5,7 km), Aşağı Düden Şelalesi (8,9 km) ve Lara Plajı (9,0 km). Mesafeler kuş uçuşudur.

IC Hotels Airport yönüne giden kalabalık bir grup için hangi araç uygun?

IC Hotels Airport için en büyük seçenek VIP Sprinter: tek yön €65 fiyatla 16 yolcuya kadar. Rezervasyon formu yalnızca grubunuza uyan araçları gösterir.