Özkaymak Marina Hotel

Fotoğraf: Tanya Dedyukhina · CC BY 3.0 · Wikimedia Commons

Antalya Havalimanı → Özkaymak Marina Hotel Özel Taksi & Transfer

Kemer bölgesinde, terminale yaklaşık 51 km ve 50 dk. Otel kapısına özel araç, fiyat önceden belli, ödeme şoföre.

  • başlayan fiyat €45
  • Sabit fiyat
  • Ücretsiz iptal
  • Ödeme araçta

Temel bilgiler

Antalya Havalimanı (AYT) ile Özkaymak Marina Hotel arası yaklaşık 51 km, araçla 50 dk kadar. Trinktaxi ile en uygun araç 3 yolcuya kadar Economy; tek yön €45 fiyattan. VIP Sprinter ise 16 yolcuya kadar €75. Şoföre rezervasyondaki fiyatı ödersiniz.

Güzergâh
Antalya Havalimanı (AYT) → Özkaymak Marina Hotel, Kemer
Mesafe
~51 km
Yolculuk süresi
~50 dk
Fiyat
tek yön €45 · gidiş-dönüş €90 (araç başı)
Araçlar
Economy €45 (3 yolcu) · First Class €50 (6 yolcu) · VIP Sprinter €75 (16 yolcu)
Hizmet
Özel araç, tabelalı karşılama, uçuş takibi, 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal
Havalimanına dönüş
kalkıştan 3 sa (iç hat) / 4 sa (dış hat) önce otelden çıkın

Özkaymak Marina Hotel için araç fiyatları

Kemer tarifesine göre araç başı fiyatlar. Dönüş her yön için ayrı hesaplanır.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
Tek yön
€45
Gidiş-dönüş
€90
Rezervasyon
First Class

First Class

  • 6
  • 6
Tek yön
€50
Gidiş-dönüş
€100
Rezervasyon
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
Tek yön
€75
Gidiş-dönüş
€150
Rezervasyon

Yolcu başına düşen tutar

Trinktaxi araç başı ücret alır; aracı paylaştıkça kişi başı maliyet düşer. Aşağıdaki rakamlar tüm koltukların dolu olduğu varsayımıyla hesaplandı.

AraçKoltukKişi başı, tek yönKişi başı, gidiş-dönüş
Economy 3 €15 €30
First Class 6 €8,33 €16,67
VIP Sprinter 16 €4,69 €9,38

Dolu bir grup için en avantajlısı: VIP Sprinter, tek yön kişi başı yaklaşık €4,69.

Bu güzergâh için Trinktaxi notları

  • Rezervasyonda uçuş numaranızı yazın – şoför iniş saatinizi buna göre takip eder.
  • 51 km'lik yol için yaklaşık 50 dk ayırın; yoğun trafikte de fiyat aynı kalır.
  • Dönüşte iç hat uçuşundan 3 sa, dış hat uçuşundan 4 sa önce yola çıkın.
  • Şoför için yanınızda nakit euro bulundurun – internetten ücret alınmaz.

Otel nerede?

Özkaymak zincirine ait Özkaymak Marina Hotel, Kemer merkezinde, Kemer Yat Limanı'nın hemen yakınında konumlanan bir şehir otelidir. Yat limanı ve Idyros Antik Kenti kısa bir yürüyüş mesafesinde; Saat Kulesi ve Kemer Aquapark ise kısa bir araç yolculuğu uzaklıkta. Gündüz tekne turlarına katılmak, akşamları da liman boyunca yürümek isteyenler için elverişli bir adres. Çevredeki oteller arasında Turkiz Hotel Thalasso Centre, Meder Resort Hotel ve L'Ancora Beach Hotel sayılabilir.

Dönüş günü için küçük bir hatırlatma: yaz akşamlarında liman çevresinde trafik yoğunlaşabilir. Transfer sayfasında gösterilen önerilen çıkış saatini dikkate alın ve biraz pay bırakın; şoförünüz sizi Özkaymak Marina Hotel'in girişinden alarak doğrudan havalimanına götürür.

  • Adres: 177 Sokak, Merkez, Kemer/Antalya
  • Bölge: Kemer
  • Havalimanına: Yaklaşık 51 km · 50 dk
  • başlayan fiyat €45 · tek yön

Otelin yakınında

Mesafeler kuş uçuşu; yürüme süreleri tahminidir.

YerMesafeYürüyerek
Moonlight Park ve Plajı 260 m 4 dk yürüme
İdyros Antik Kenti 270 m 4 dk yürüme
Kemer Marina 300 m 4 dk yürüme
Kemer Saat Kulesi 1,2 km 15 dk yürüme
Kemer Aquapark 1,4 km 18 dk yürüme
Kemer Halk Plajı 3,3 km araçla
Dolusu Park 3,8 km araçla
Faselis Antik Kenti 8,6 km araçla

Özkaymak Marina Hotel → Antalya Havalimanı Dönüş Taksisi

Otelden terminale yaklaşık 50 dk sürer. İç hat uçuşundan en az 3 sa, dış hat uçuşundan en az 4 sa önce çıkın; yüksek sezonda biraz daha erken davranın.

İç hat3 sakalkıştan önce otelden çıkış
Dış hat4 sakalkıştan önce otelden çıkış

Yolcularımızın sorduğu sorular

Antalya Havalimanı – Özkaymak Marina Hotel yolculuğu hakkında kısa cevaplar.

Antalya Havalimanı – Özkaymak Marina Hotel yolculuğu ne kadar sürer?

Özkaymak Marina Hotel, Kemer bölgesinde, havalimanına yaklaşık 51 km; normal trafikte 50 dk kadar sürer. Trafik ya da rötar fiyatı değiştirmez.

Özkaymak Marina Hotel için araç ne kadar?

Kişi başı değil, araç başı. Tek yön: Economy €45 (3 yolcu), First Class €50 (6 yolcu), VIP Sprinter €75 (16 yolcu). Otoyol, vergiler ve tabelalı karşılama dahildir.

Antalya Havalimanı – Özkaymak Marina Hotel Trinktaxi normal bir taksi mi?

Önceden ayırttığınız bir taksidir: yalnızca grubunuza ait özel araçla Antalya Havalimanı çıkışından Özkaymak Marina Hotel içindeki kapınıza kadar. Taksimetre yoktur; araç başı €45 fiyattan başlayan ücret rezervasyonda sabitlenir, bagaj ya da trafik bir şey eklemez.

Özkaymak Marina Hotel kapısında mı bırakıyorsunuz?

Evet – şoför otel girişinde durur (177 Sokak, Merkez, Kemer/Antalya). Giriş o an kapalıysa aracın ulaşabildiği en yakın noktada inersiniz.

Antalya Havalimanı uçuşum için otelden (Özkaymak Marina Hotel) ne zaman çıkmalıyım?

Yol yaklaşık 50 dk. İç hatlarda en az 3 sa, dış hatlarda en az 4 sa önce çıkın. "Dönüş ekle" ile iki yönü birlikte ayırtın.

Özkaymak Marina Hotel yönüne giden kalabalık bir grup için hangi araç uygun?

Özkaymak Marina Hotel için en büyük seçenek VIP Sprinter: tek yön €75 fiyatla 16 yolcuya kadar. Rezervasyon formu yalnızca grubunuza uyan araçları gösterir.

Özkaymak Marina Hotel çevresinde neler var?

Otele en yakın yerler: Moonlight Park ve Plajı (260 m, 4 dk yürüme), İdyros Antik Kenti (270 m, 4 dk yürüme) ve Kemer Marina (300 m, 4 dk yürüme). Mesafeler kuş uçuşudur.