Queen Boutique Hotel

Fotoğraf: Tanya Dedyukhina · CC BY 3.0 · Wikimedia Commons

Milas-Bodrum Havalimanı → Queen Boutique Hotel Özel Taksi & Transfer

Bitez bölgesinde, terminale yaklaşık 45 km ve 45 dk. Otel kapısına özel araç, fiyat önceden belli, ödeme şoföre.

  • başlayan fiyat €55
  • Sabit fiyat
  • Ücretsiz iptal
  • Ödeme araçta

Temel bilgiler

Milas-Bodrum Havalimanı (BJV) ile Queen Boutique Hotel arası yaklaşık 45 km, araçla 45 dk kadar. Trinktaxi ile en uygun araç 3 yolcuya kadar Economy; tek yön €55 fiyattan. VIP Sprinter ise 16 yolcuya kadar €90. Şoföre rezervasyondaki fiyatı ödersiniz.

Güzergâh
Milas-Bodrum Havalimanı (BJV) → Queen Boutique Hotel, Bitez
Mesafe
~45 km
Yolculuk süresi
~45 dk
Fiyat
tek yön €55 · gidiş-dönüş €110 (araç başı)
Araçlar
Economy €55 (3 yolcu) · First Class €60 (6 yolcu) · VIP Sprinter €90 (16 yolcu)
Hizmet
Özel araç, tabelalı karşılama, uçuş takibi, 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal
Havalimanına dönüş
kalkıştan 2 sa 45 dk (iç hat) / 3 sa 45 dk (dış hat) önce otelden çıkın

Queen Boutique Hotel için araç fiyatları

Bitez tarifesine göre araç başı fiyatlar. Dönüş her yön için ayrı hesaplanır.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
Tek yön
€55
Gidiş-dönüş
€110
Rezervasyon
First Class

First Class

  • 6
  • 6
Tek yön
€60
Gidiş-dönüş
€120
Rezervasyon
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
Tek yön
€90
Gidiş-dönüş
€180
Rezervasyon

Yolcu başına düşen tutar

Trinktaxi araç başı ücret alır; aracı paylaştıkça kişi başı maliyet düşer. Aşağıdaki rakamlar tüm koltukların dolu olduğu varsayımıyla hesaplandı.

AraçKoltukKişi başı, tek yönKişi başı, gidiş-dönüş
Economy 3 €18,33 €36,67
First Class 6 €10 €20
VIP Sprinter 16 €5,63 €11,25

Dolu bir grup için en avantajlısı: VIP Sprinter, tek yön kişi başı yaklaşık €5,63.

Bu güzergâh için Trinktaxi notları

  • Rezervasyonda uçuş numaranızı yazın – şoför iniş saatinizi buna göre takip eder.
  • 45 km'lik yol için yaklaşık 45 dk ayırın; yoğun trafikte de fiyat aynı kalır.
  • Dönüşte iç hat uçuşundan 2 sa 45 dk, dış hat uçuşundan 3 sa 45 dk önce yola çıkın.
  • Şoför için yanınızda nakit euro bulundurun – internetten ücret alınmaz.

Otel nerede?

Queen Boutique Hotel, Bodrum merkezinin batısındaki sakin Bitez koyunda yer alan küçük bir butik otel. Doria Hotel Bodrum, Bitez Kassandra Hotel ve Riva Bodrum Resort, birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindeki komşuları arasında yer alıyor. Plajdan farklı bir gün geçirmek isterseniz Bodrum Aquapark kısa bir sürüş mesafesinde.

Queen Boutique Hotel'e giden sokak araç için fazla darsa, şoförünüz sizi en yakın erişilebilir noktada indirir ve resepsiyona yalnızca kısa bir yürüyüş kalır. Milas-Bodrum Havalimanı'ndan özel transferde şoförünüz sizi isim tabelasıyla karşılar, uçuşunuzu takip eder; fiyat sabittir ve ödeme araçta yapılır. Planlarınız değişirse iptal ücretsizdir.

  • Adres: Bi̇tez, Bodrum/Muğla
  • Bölge: Bitez
  • Havalimanına: Yaklaşık 45 km · 45 dk
  • başlayan fiyat €55 · tek yön

Otelin yakınında

Mesafeler kuş uçuşu; yürüme süreleri tahminidir.

YerMesafeYürüyerek
Aquapark Bodrum 3,8 km araçla
Yalıpark Alışveriş Merkezi 10,7 km araçla

Queen Boutique Hotel → Milas-Bodrum Havalimanı Dönüş Taksisi

Otelden terminale yaklaşık 45 dk sürer. İç hat uçuşundan en az 2 sa 45 dk, dış hat uçuşundan en az 3 sa 45 dk önce çıkın; yüksek sezonda biraz daha erken davranın.

İç hat2 sa 45 dkkalkıştan önce otelden çıkış
Dış hat3 sa 45 dkkalkıştan önce otelden çıkış

Yolcularımızın sorduğu sorular

Milas-Bodrum Havalimanı – Queen Boutique Hotel yolculuğu hakkında kısa cevaplar.

Milas-Bodrum Havalimanı – Queen Boutique Hotel yolculuğu ne kadar sürer?

Queen Boutique Hotel, Bitez bölgesinde, havalimanına yaklaşık 45 km; normal trafikte 45 dk kadar sürer. Trafik ya da rötar fiyatı değiştirmez.

Queen Boutique Hotel için araç ne kadar?

Kişi başı değil, araç başı. Tek yön: Economy €55 (3 yolcu), First Class €60 (6 yolcu), VIP Sprinter €90 (16 yolcu). Otoyol, vergiler ve tabelalı karşılama dahildir.

Milas-Bodrum Havalimanı – Queen Boutique Hotel Trinktaxi normal bir taksi mi?

Önceden ayırttığınız bir taksidir: yalnızca grubunuza ait özel araçla Milas-Bodrum Havalimanı çıkışından Queen Boutique Hotel içindeki kapınıza kadar. Taksimetre yoktur; araç başı €55 fiyattan başlayan ücret rezervasyonda sabitlenir, bagaj ya da trafik bir şey eklemez.

Queen Boutique Hotel kapısında mı bırakıyorsunuz?

Evet – şoför otel girişinde durur (Bi̇tez, Bodrum/Muğla). Giriş o an kapalıysa aracın ulaşabildiği en yakın noktada inersiniz.

Milas-Bodrum Havalimanı uçuşum için otelden (Queen Boutique Hotel) ne zaman çıkmalıyım?

Yol yaklaşık 45 dk. İç hatlarda en az 2 sa 45 dk, dış hatlarda en az 3 sa 45 dk önce çıkın. "Dönüş ekle" ile iki yönü birlikte ayırtın.

Queen Boutique Hotel yönüne giden kalabalık bir grup için hangi araç uygun?

Queen Boutique Hotel için en büyük seçenek VIP Sprinter: tek yön €90 fiyatla 16 yolcuya kadar. Rezervasyon formu yalnızca grubunuza uyan araçları gösterir.

Queen Boutique Hotel çevresinde neler var?

Otele en yakın yerler: Aquapark Bodrum (3,8 km) ve Yalıpark Alışveriş Merkezi (10,7 km). Mesafeler kuş uçuşudur.