Hotel Dalyance

Fotoğraf: Dosseman · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Dalaman Havalimanı → Hotel Dalyance Özel Taksi & Transfer

Dalyan bölgesinde, terminale yaklaşık 25 km ve 25 dk. Otel kapısına özel araç, fiyat önceden belli, ödeme şoföre.

  • başlayan fiyat €40
  • Sabit fiyat
  • Ücretsiz iptal
  • Ödeme araçta

Temel bilgiler

Dalaman Havalimanı (DLM) ile Hotel Dalyance arası yaklaşık 25 km, araçla 25 dk kadar. Trinktaxi ile en uygun araç 3 yolcuya kadar Economy; tek yön €40 fiyattan. VIP Sprinter ise 16 yolcuya kadar €60. Şoföre rezervasyondaki fiyatı ödersiniz.

Güzergâh
Dalaman Havalimanı (DLM) → Hotel Dalyance, Dalyan
Mesafe
~25 km
Yolculuk süresi
~25 dk
Fiyat
tek yön €40 · gidiş-dönüş €80 (araç başı)
Araçlar
Economy €40 (3 yolcu) · First Class €45 (6 yolcu) · VIP Sprinter €60 (16 yolcu)
Hizmet
Özel araç, tabelalı karşılama, uçuş takibi, 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal
Havalimanına dönüş
kalkıştan 2 sa 30 dk (iç hat) / 3 sa 30 dk (dış hat) önce otelden çıkın

Hotel Dalyance için araç fiyatları

Dalyan tarifesine göre araç başı fiyatlar. Dönüş her yön için ayrı hesaplanır.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
Tek yön
€40
Gidiş-dönüş
€80
Rezervasyon
First Class

First Class

  • 6
  • 6
Tek yön
€45
Gidiş-dönüş
€90
Rezervasyon
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
Tek yön
€60
Gidiş-dönüş
€120
Rezervasyon

Yolcu başına düşen tutar

Trinktaxi araç başı ücret alır; aracı paylaştıkça kişi başı maliyet düşer. Aşağıdaki rakamlar tüm koltukların dolu olduğu varsayımıyla hesaplandı.

AraçKoltukKişi başı, tek yönKişi başı, gidiş-dönüş
Economy 3 €13,33 €26,67
First Class 6 €7,50 €15
VIP Sprinter 16 €3,75 €7,50

Dolu bir grup için en avantajlısı: VIP Sprinter, tek yön kişi başı yaklaşık €3,75.

Bu güzergâh için Trinktaxi notları

  • Rezervasyonda uçuş numaranızı yazın – şoför iniş saatinizi buna göre takip eder.
  • 25 km'lik yol için yaklaşık 25 dk ayırın; yoğun trafikte de fiyat aynı kalır.
  • Dönüşte iç hat uçuşundan 2 sa 30 dk, dış hat uçuşundan 3 sa 30 dk önce yola çıkın.
  • Şoför için yanınızda nakit euro bulundurun – internetten ücret alınmaz.

Otel nerede?

Hotel Dalyance, Ortaca'ya bağlı nehir kasabası Dalyan'da yer alan bir otel. Dalyan Kaya Mezarları kısa bir yürüyüş mesafesinde; Sultaniye Kaplıcaları, İztuzu Plajı ve Köyceğiz Gölü ise kısa bir araç yolculuğuyla ulaşılabilecek yerler. DNA Hotel Dalyan, Palme Hotel ve BC Spa Hotel birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindeki komşu oteller.

Uçağınız gece geç saatte iniyorsa, rezervasyonda uçuş numaranızı mutlaka belirtin. Şoförünüz uçuşu takip eder; rötar olsa bile gerçek iniş saatine göre havalimanında olur ve sizi isim tabelasıyla karşılar. Böylece Dalaman Havalimanı'ndan otele gece saatinde de beklemeden, doğrudan ulaşırsınız. Fiyat sabittir ve ödemeyi araçta yaparsınız.

  • Adres: Dalyan, Ortaca/Muğla
  • Bölge: Dalyan
  • Havalimanına: Yaklaşık 25 km · 25 dk
  • başlayan fiyat €40 · tek yön

Otelin yakınında

Mesafeler kuş uçuşu; yürüme süreleri tahminidir.

YerMesafeYürüyerek
Dalyan Kral Mezarları 940 m 12 dk yürüme
Sultaniye Kaplıcaları 5,1 km araçla
İztuzu Plajı 5,9 km araçla
Köyceğiz Gölü 7,4 km araçla

Hotel Dalyance → Dalaman Havalimanı Dönüş Taksisi

Otelden terminale yaklaşık 25 dk sürer. İç hat uçuşundan en az 2 sa 30 dk, dış hat uçuşundan en az 3 sa 30 dk önce çıkın; yüksek sezonda biraz daha erken davranın.

İç hat2 sa 30 dkkalkıştan önce otelden çıkış
Dış hat3 sa 30 dkkalkıştan önce otelden çıkış

Yolcularımızın sorduğu sorular

Dalaman Havalimanı – Hotel Dalyance yolculuğu hakkında kısa cevaplar.

Dalaman Havalimanı – Hotel Dalyance yolculuğu ne kadar sürer?

Hotel Dalyance, Dalyan bölgesinde, havalimanına yaklaşık 25 km; normal trafikte 25 dk kadar sürer. Trafik ya da rötar fiyatı değiştirmez.

Hotel Dalyance için araç ne kadar?

Kişi başı değil, araç başı. Tek yön: Economy €40 (3 yolcu), First Class €45 (6 yolcu), VIP Sprinter €60 (16 yolcu). Otoyol, vergiler ve tabelalı karşılama dahildir.

Dalaman Havalimanı – Hotel Dalyance Trinktaxi normal bir taksi mi?

Önceden ayırttığınız bir taksidir: yalnızca grubunuza ait özel araçla Dalaman Havalimanı çıkışından Hotel Dalyance içindeki kapınıza kadar. Taksimetre yoktur; araç başı €40 fiyattan başlayan ücret rezervasyonda sabitlenir, bagaj ya da trafik bir şey eklemez.

Hotel Dalyance kapısında mı bırakıyorsunuz?

Evet – şoför otel girişinde durur (Dalyan, Ortaca/Muğla). Giriş o an kapalıysa aracın ulaşabildiği en yakın noktada inersiniz.

Dalaman Havalimanı uçuşum için otelden (Hotel Dalyance) ne zaman çıkmalıyım?

Yol yaklaşık 25 dk. İç hatlarda en az 2 sa 30 dk, dış hatlarda en az 3 sa 30 dk önce çıkın. "Dönüş ekle" ile iki yönü birlikte ayırtın.

Hotel Dalyance çevresinde neler var?

Otele en yakın yerler: Dalyan Kral Mezarları (940 m, 12 dk yürüme), Sultaniye Kaplıcaları (5,1 km) ve İztuzu Plajı (5,9 km). Mesafeler kuş uçuşudur.

Hotel Dalyance yönüne giden kalabalık bir grup için hangi araç uygun?

Hotel Dalyance için en büyük seçenek VIP Sprinter: tek yön €60 fiyatla 16 yolcuya kadar. Rezervasyon formu yalnızca grubunuza uyan araçları gösterir.