Anatolia Luxury Hotel

Fotoğraf: 71ergun · CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Ankara Esenboğa Havalimanı → Anatolia Luxury Hotel Özel Taksi & Transfer

Kızılay bölgesinde, terminale yaklaşık 34 km ve 35 dk. Otel kapısına özel araç, fiyat önceden belli, ödeme şoföre.

  • başlayan fiyat €55
  • Sabit fiyat
  • Ücretsiz iptal
  • Ödeme araçta

Temel bilgiler

Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) ile Anatolia Luxury Hotel arası yaklaşık 34 km, araçla 35 dk kadar. Trinktaxi ile en uygun araç 3 yolcuya kadar Economy; tek yön €55 fiyattan. VIP Sprinter ise 16 yolcuya kadar €100. Şoföre rezervasyondaki fiyatı ödersiniz.

Güzergâh
Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) → Anatolia Luxury Hotel, Kızılay
Mesafe
~34 km
Yolculuk süresi
~35 dk
Fiyat
tek yön €55 · gidiş-dönüş €110 (araç başı)
Araçlar
Economy €55 (3 yolcu) · First Class €60 (6 yolcu) · VIP Sprinter €100 (16 yolcu)
Hizmet
Özel araç, tabelalı karşılama, uçuş takibi, 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal
Havalimanına dönüş
kalkıştan 2 sa 45 dk (iç hat) / 3 sa 45 dk (dış hat) önce otelden çıkın

Anatolia Luxury Hotel için araç fiyatları

Kızılay tarifesine göre araç başı fiyatlar. Dönüş her yön için ayrı hesaplanır.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
Tek yön
€55
Gidiş-dönüş
€110
Rezervasyon
First Class

First Class

  • 6
  • 6
Tek yön
€60
Gidiş-dönüş
€120
Rezervasyon
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
Tek yön
€100
Gidiş-dönüş
€200
Rezervasyon

Yolcu başına düşen tutar

Trinktaxi araç başı ücret alır; aracı paylaştıkça kişi başı maliyet düşer. Aşağıdaki rakamlar tüm koltukların dolu olduğu varsayımıyla hesaplandı.

AraçKoltukKişi başı, tek yönKişi başı, gidiş-dönüş
Economy 3 €18,33 €36,67
First Class 6 €10 €20
VIP Sprinter 16 €6,25 €12,50

Dolu bir grup için en avantajlısı: VIP Sprinter, tek yön kişi başı yaklaşık €6,25.

Bu güzergâh için Trinktaxi notları

  • Rezervasyonda uçuş numaranızı yazın – şoför iniş saatinizi buna göre takip eder.
  • 34 km'lik yol için yaklaşık 35 dk ayırın; yoğun trafikte de fiyat aynı kalır.
  • Dönüşte iç hat uçuşundan 2 sa 45 dk, dış hat uçuşundan 3 sa 45 dk önce yola çıkın.
  • Şoför için yanınızda nakit euro bulundurun – internetten ücret alınmaz.

Otel nerede?

Anatolia Luxury Hotel, Ankara'nın merkezinde, Kızılay ile Kocatepe arasındaki yoğun şehir dokusunun içinde yer alan bir otel. Kocatepe Camii kısa bir yürüyüş mesafesinde, Kızılay Meydanı'na da birkaç dakikada yürüyerek ulaşılıyor. Tunalı Hilmi Caddesi, Kuğulu Park, Hamamönü ve Anadolu Medeniyetleri Müzesi ise kısa bir araç yolculuğu uzaklıkta. Grand Silay Hotel, Shelter Inn Hotel & Spa ve Lamore Otel en yakın komşuları arasında.

Çocuklarla seyahat ediyorsanız rezervasyon sırasında bebek koltuğu veya çocuk koltuğu ekstrasını seçmeyi unutmayın. Koltuk, Esenboğa Havalimanı'nda sizi karşılayan araçta önceden hazır olur; böylece otele kadar olan yolculuk tüm aile için rahat ve güvenli geçer.

  • Adres: Ankara
  • Bölge: Kızılay
  • Havalimanına: Yaklaşık 34 km · 35 dk
  • başlayan fiyat €55 · tek yön

Otelin yakınında

Mesafeler kuş uçuşu; yürüme süreleri tahminidir.

YerMesafeYürüyerek
Kocatepe Camii 190 m 3 dk yürüme
Kızılay Meydanı 770 m 10 dk yürüme
Tunalı Hilmi Caddesi 1,3 km 17 dk yürüme
Hamamönü 1,7 km 22 dk yürüme
Kuğulu Park 1,8 km 23 dk yürüme
Anadolu Medeniyetleri Müzesi 2,2 km 28 dk yürüme
Anıtkabir 2,3 km 29 dk yürüme
Gençlik Parkı 2,4 km 30 dk yürüme

Anatolia Luxury Hotel → Ankara Esenboğa Havalimanı Dönüş Taksisi

Otelden terminale yaklaşık 35 dk sürer. İç hat uçuşundan en az 2 sa 45 dk, dış hat uçuşundan en az 3 sa 45 dk önce çıkın; yüksek sezonda biraz daha erken davranın.

İç hat2 sa 45 dkkalkıştan önce otelden çıkış
Dış hat3 sa 45 dkkalkıştan önce otelden çıkış

Yolcularımızın sorduğu sorular

Ankara Esenboğa Havalimanı – Anatolia Luxury Hotel yolculuğu hakkında kısa cevaplar.

Ankara Esenboğa Havalimanı – Anatolia Luxury Hotel yolculuğu ne kadar sürer?

Anatolia Luxury Hotel, Kızılay bölgesinde, havalimanına yaklaşık 34 km; normal trafikte 35 dk kadar sürer. Trafik ya da rötar fiyatı değiştirmez.

Anatolia Luxury Hotel için araç ne kadar?

Kişi başı değil, araç başı. Tek yön: Economy €55 (3 yolcu), First Class €60 (6 yolcu), VIP Sprinter €100 (16 yolcu). Otoyol, vergiler ve tabelalı karşılama dahildir.

Ankara Esenboğa Havalimanı – Anatolia Luxury Hotel Trinktaxi normal bir taksi mi?

Önceden ayırttığınız bir taksidir: yalnızca grubunuza ait özel araçla Ankara Esenboğa Havalimanı çıkışından Anatolia Luxury Hotel içindeki kapınıza kadar. Taksimetre yoktur; araç başı €55 fiyattan başlayan ücret rezervasyonda sabitlenir, bagaj ya da trafik bir şey eklemez.

Anatolia Luxury Hotel kapısında mı bırakıyorsunuz?

Evet – şoför otel girişinde durur (Ankara). Giriş o an kapalıysa aracın ulaşabildiği en yakın noktada inersiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı uçuşum için otelden (Anatolia Luxury Hotel) ne zaman çıkmalıyım?

Yol yaklaşık 35 dk. İç hatlarda en az 2 sa 45 dk, dış hatlarda en az 3 sa 45 dk önce çıkın. "Dönüş ekle" ile iki yönü birlikte ayırtın.

Anatolia Luxury Hotel çevresinde neler var?

Otele en yakın yerler: Kocatepe Camii (190 m, 3 dk yürüme), Kızılay Meydanı (770 m, 10 dk yürüme) ve Tunalı Hilmi Caddesi (1,3 km, 17 dk yürüme). Mesafeler kuş uçuşudur.

Anatolia Luxury Hotel yönüne giden kalabalık bir grup için hangi araç uygun?

Anatolia Luxury Hotel için en büyük seçenek VIP Sprinter: tek yön €100 fiyatla 16 yolcuya kadar. Rezervasyon formu yalnızca grubunuza uyan araçları gösterir.