Sale Resort Otel

Fotoğraf: ekrem osmanoglu · Unsplash

Ankara Esenboğa Havalimanı → Sale Resort Otel Özel Taksi & Transfer

Polatlı bölgesinde, terminale yaklaşık 123 km ve 2 sa 5 dk. Otel kapısına özel araç, fiyat önceden belli, ödeme şoföre.

  • başlayan fiyat €115
  • Sabit fiyat
  • Ücretsiz iptal
  • Ödeme araçta

Temel bilgiler

Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) ile Sale Resort Otel arası yaklaşık 123 km, araçla 2 sa 5 dk kadar. Trinktaxi ile en uygun araç 3 yolcuya kadar Economy; tek yön €115 fiyattan. VIP Sprinter ise 16 yolcuya kadar €235. Şoföre rezervasyondaki fiyatı ödersiniz.

Güzergâh
Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) → Sale Resort Otel, Polatlı
Mesafe
~123 km
Yolculuk süresi
~2 sa 5 dk
Fiyat
tek yön €115 · gidiş-dönüş €230 (araç başı)
Araçlar
Economy €115 (3 yolcu) · First Class €120 (6 yolcu) · VIP Sprinter €235 (16 yolcu)
Hizmet
Özel araç, tabelalı karşılama, uçuş takibi, 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal
Havalimanına dönüş
kalkıştan 4 sa 15 dk (iç hat) / 5 sa 15 dk (dış hat) önce otelden çıkın

Sale Resort Otel için araç fiyatları

Polatlı tarifesine göre araç başı fiyatlar. Dönüş her yön için ayrı hesaplanır.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
Tek yön
€115
Gidiş-dönüş
€230
Rezervasyon
First Class

First Class

  • 6
  • 6
Tek yön
€120
Gidiş-dönüş
€240
Rezervasyon
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
Tek yön
€235
Gidiş-dönüş
€470
Rezervasyon

Yolcu başına düşen tutar

Trinktaxi araç başı ücret alır; aracı paylaştıkça kişi başı maliyet düşer. Aşağıdaki rakamlar tüm koltukların dolu olduğu varsayımıyla hesaplandı.

AraçKoltukKişi başı, tek yönKişi başı, gidiş-dönüş
Economy 3 €38,33 €76,67
First Class 6 €20 €40
VIP Sprinter 16 €14,69 €29,38

Dolu bir grup için en avantajlısı: VIP Sprinter, tek yön kişi başı yaklaşık €14,69.

Bu güzergâh için Trinktaxi notları

  • Rezervasyonda uçuş numaranızı yazın – şoför iniş saatinizi buna göre takip eder.
  • 123 km'lik yol için yaklaşık 2 sa 5 dk ayırın; yoğun trafikte de fiyat aynı kalır.
  • Dönüşte iç hat uçuşundan 4 sa 15 dk, dış hat uçuşundan 5 sa 15 dk önce yola çıkın.
  • Şoför için yanınızda nakit euro bulundurun – internetten ücret alınmaz.

Otel nerede?

Sale Resort Otel, adındaki resort ifadesinden de anlaşılacağı gibi, Ankara'nın batısındaki Polatlı ilçesinde resort tarzı konaklama arayanlara yönelik bir tesis. Polatlı, antik Gordion kentinin bağlı olduğu, başkentin yoğunluğundan uzak bir ilçe merkezidir. Polatlı Grand Sakarya Hotel hemen birkaç adım ötededir; Polatlı Kent Otel ve Hotel MDS de kısa bir yürüyüşle ulaşılabilen komşu otellerdir.

Esenboğa Havalimanı'ndan Polatlı'ya uzun bir yolculuk yapacağınız için rezervasyon sırasında içecekleri ekstra olarak eklemeyi düşünebilirsiniz; yolda susuz kalmazsınız. Kapıdan kapıya özel transferde bagajınıza ve yolcu sayınıza uygun aracı listeden seçer, ücreti araçta ödersiniz.

  • Adres: Ankara
  • Bölge: Polatlı
  • Havalimanına: Yaklaşık 123 km · 2 sa 5 dk
  • başlayan fiyat €115 · tek yön

Sale Resort Otel → Ankara Esenboğa Havalimanı Dönüş Taksisi

Otelden terminale yaklaşık 2 sa 5 dk sürer. İç hat uçuşundan en az 4 sa 15 dk, dış hat uçuşundan en az 5 sa 15 dk önce çıkın; yüksek sezonda biraz daha erken davranın.

İç hat4 sa 15 dkkalkıştan önce otelden çıkış
Dış hat5 sa 15 dkkalkıştan önce otelden çıkış

Yolcularımızın sorduğu sorular

Ankara Esenboğa Havalimanı – Sale Resort Otel yolculuğu hakkında kısa cevaplar.

Ankara Esenboğa Havalimanı – Sale Resort Otel yolculuğu ne kadar sürer?

Sale Resort Otel, Polatlı bölgesinde, havalimanına yaklaşık 123 km; normal trafikte 2 sa 5 dk kadar sürer. Trafik ya da rötar fiyatı değiştirmez.

Sale Resort Otel için araç ne kadar?

Kişi başı değil, araç başı. Tek yön: Economy €115 (3 yolcu), First Class €120 (6 yolcu), VIP Sprinter €235 (16 yolcu). Otoyol, vergiler ve tabelalı karşılama dahildir.

Ankara Esenboğa Havalimanı – Sale Resort Otel Trinktaxi normal bir taksi mi?

Önceden ayırttığınız bir taksidir: yalnızca grubunuza ait özel araçla Ankara Esenboğa Havalimanı çıkışından Sale Resort Otel içindeki kapınıza kadar. Taksimetre yoktur; araç başı €115 fiyattan başlayan ücret rezervasyonda sabitlenir, bagaj ya da trafik bir şey eklemez.

Sale Resort Otel kapısında mı bırakıyorsunuz?

Evet – şoför otel girişinde durur (Ankara). Giriş o an kapalıysa aracın ulaşabildiği en yakın noktada inersiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı uçuşum için otelden (Sale Resort Otel) ne zaman çıkmalıyım?

Yol yaklaşık 2 sa 5 dk. İç hatlarda en az 4 sa 15 dk, dış hatlarda en az 5 sa 15 dk önce çıkın. "Dönüş ekle" ile iki yönü birlikte ayırtın.

Sale Resort Otel yönüne giden kalabalık bir grup için hangi araç uygun?

Sale Resort Otel için en büyük seçenek VIP Sprinter: tek yön €235 fiyatla 16 yolcuya kadar. Rezervasyon formu yalnızca grubunuza uyan araçları gösterir.