Pera Palace Hotel

Fotoğraf: Elgaard · CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

İstanbul Havalimanı → Pera Palace Hotel Özel Taksi & Transfer

Beyoğlu bölgesinde, terminale yaklaşık 43 km ve 45 dk. Otel kapısına özel araç, fiyat önceden belli, ödeme şoföre.

  • başlayan fiyat €55
  • Sabit fiyat
  • Ücretsiz iptal
  • Ödeme araçta

Temel bilgiler

İstanbul Havalimanı (IST) ile Pera Palace Hotel arası yaklaşık 43 km, araçla 45 dk kadar. Trinktaxi ile en uygun araç 3 yolcuya kadar Economy; tek yön €55 fiyattan. VIP Sprinter ise 16 yolcuya kadar €90. Şoföre rezervasyondaki fiyatı ödersiniz.

Güzergâh
İstanbul Havalimanı (IST) → Pera Palace Hotel, Beyoğlu
Mesafe
~43 km
Yolculuk süresi
~45 dk
Fiyat
tek yön €55 · gidiş-dönüş €110 (araç başı)
Araçlar
Economy €55 (3 yolcu) · First Class €60 (6 yolcu) · VIP Sprinter €90 (16 yolcu)
Hizmet
Özel araç, tabelalı karşılama, uçuş takibi, 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal
Havalimanına dönüş
kalkıştan 2 sa 45 dk (iç hat) / 3 sa 45 dk (dış hat) önce otelden çıkın

Pera Palace Hotel için araç fiyatları

Beyoğlu tarifesine göre araç başı fiyatlar. Dönüş her yön için ayrı hesaplanır.

Economy

Economy

  • 3
  • 3
Tek yön
€55
Gidiş-dönüş
€110
Rezervasyon
First Class

First Class

  • 6
  • 6
Tek yön
€60
Gidiş-dönüş
€120
Rezervasyon
VIP Sprinter

VIP Sprinter

  • 16
  • 16
Tek yön
€90
Gidiş-dönüş
€180
Rezervasyon

Yolcu başına düşen tutar

Trinktaxi araç başı ücret alır; aracı paylaştıkça kişi başı maliyet düşer. Aşağıdaki rakamlar tüm koltukların dolu olduğu varsayımıyla hesaplandı.

AraçKoltukKişi başı, tek yönKişi başı, gidiş-dönüş
Economy 3 €18,33 €36,67
First Class 6 €10 €20
VIP Sprinter 16 €5,63 €11,25

Dolu bir grup için en avantajlısı: VIP Sprinter, tek yön kişi başı yaklaşık €5,63.

Bu güzergâh için Trinktaxi notları

  • Rezervasyonda uçuş numaranızı yazın – şoför iniş saatinizi buna göre takip eder.
  • 43 km'lik yol için yaklaşık 45 dk ayırın; yoğun trafikte de fiyat aynı kalır.
  • Dönüşte iç hat uçuşundan 2 sa 45 dk, dış hat uçuşundan 3 sa 45 dk önce yola çıkın.
  • Şoför için yanınızda nakit euro bulundurun – internetten ücret alınmaz.

Otel nerede?

Pera Palace Hotel, Beyoğlu'nun Asmalımescit semtinde, Meşrutiyet Caddesi üzerinde yer alan bir şehir otelidir. Pera Müzesi birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir; İstiklal Caddesi, Masumiyet Müzesi ve Galata Kulesi'ne de kısa bir yürüyüşle ulaşılır. Karaköy İskelesi ise kısa bir sürüş uzaklığındadır. Hemen yakınında The Marmara Pera, Soho House Istanbul ve Radisson Blu Bosphorus Hotel bulunur.

Hem İstanbul Havalimanı (IST) hem de Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) için özel transfer sunuyoruz; iki fiyat da bu sayfada yer alır. Biletiniz hangi havalimanına ise onu seçmeniz yeterli. SAW'dan gelişte Asya yakasından Boğaz geçilerek Avrupa yakasına ulaşıldığı için yol genellikle IST'ye göre daha uzundur. Her iki durumda da şoförünüz sizi isim tabelasıyla karşılar ve kapıya kadar getirir.

  • Adres: Meşrutiyet Caddesi 52 Asmalı Mescit
  • Bölge: Beyoğlu
  • Havalimanına: Yaklaşık 43 km · 45 dk
  • başlayan fiyat €55 · tek yön

Otelin yakınında

Mesafeler kuş uçuşu; yürüme süreleri tahminidir.

YerMesafeYürüyerek
Pera Müzesi 170 m 3 dk yürüme
İstiklal Caddesi 500 m 7 dk yürüme
Masumiyet Müzesi 530 m 7 dk yürüme
Galata Kulesi 600 m 8 dk yürüme
İstanbul Modern Sanat Müzesi 970 m 13 dk yürüme
Karaköy İskelesi 1,1 km 14 dk yürüme
Taksim Meydanı 1,2 km 16 dk yürüme
Kabataş İskelesi 1,7 km 22 dk yürüme

Pera Palace Hotel → İstanbul Havalimanı Dönüş Taksisi

Otelden terminale yaklaşık 45 dk sürer. İç hat uçuşundan en az 2 sa 45 dk, dış hat uçuşundan en az 3 sa 45 dk önce çıkın; yüksek sezonda biraz daha erken davranın.

İç hat2 sa 45 dkkalkıştan önce otelden çıkış
Dış hat3 sa 45 dkkalkıştan önce otelden çıkış

Yolcularımızın sorduğu sorular

İstanbul Havalimanı – Pera Palace Hotel yolculuğu hakkında kısa cevaplar.

İstanbul Havalimanı – Pera Palace Hotel yolculuğu ne kadar sürer?

Pera Palace Hotel, Beyoğlu bölgesinde, havalimanına yaklaşık 43 km; normal trafikte 45 dk kadar sürer. Trafik ya da rötar fiyatı değiştirmez.

Pera Palace Hotel için araç ne kadar?

Kişi başı değil, araç başı. Tek yön: Economy €55 (3 yolcu), First Class €60 (6 yolcu), VIP Sprinter €90 (16 yolcu). Otoyol, vergiler ve tabelalı karşılama dahildir.

İstanbul Havalimanı – Pera Palace Hotel Trinktaxi normal bir taksi mi?

Önceden ayırttığınız bir taksidir: yalnızca grubunuza ait özel araçla İstanbul Havalimanı çıkışından Pera Palace Hotel içindeki kapınıza kadar. Taksimetre yoktur; araç başı €55 fiyattan başlayan ücret rezervasyonda sabitlenir, bagaj ya da trafik bir şey eklemez.

Pera Palace Hotel kapısında mı bırakıyorsunuz?

Evet – şoför otel girişinde durur (Meşrutiyet Caddesi 52 Asmalı Mescit). Giriş o an kapalıysa aracın ulaşabildiği en yakın noktada inersiniz.

İstanbul Havalimanı uçuşum için otelden (Pera Palace Hotel) ne zaman çıkmalıyım?

Yol yaklaşık 45 dk. İç hatlarda en az 2 sa 45 dk, dış hatlarda en az 3 sa 45 dk önce çıkın. "Dönüş ekle" ile iki yönü birlikte ayırtın.

Pera Palace Hotel çevresinde neler var?

Otele en yakın yerler: Pera Müzesi (170 m, 3 dk yürüme), İstiklal Caddesi (500 m, 7 dk yürüme) ve Masumiyet Müzesi (530 m, 7 dk yürüme). Mesafeler kuş uçuşudur.

Pera Palace Hotel yönüne giden kalabalık bir grup için hangi araç uygun?

Pera Palace Hotel için en büyük seçenek VIP Sprinter: tek yön €90 fiyatla 16 yolcuya kadar. Rezervasyon formu yalnızca grubunuza uyan araçları gösterir.